Олиен хеланки со високи половини за жени - целосна должина мека контрола на стомакот, истегнат јога панталони тренингот црн рег & плус големина

Олиен хеланки со високи половини за жени - целосна должина мека контрола на стомакот, истегнат јога панталони тренингот црн

Достапно за вашата нарачка
DEN 159.84
Залиха:

92% полиестер, 8% спандекс. Увезени. Control Контрола на високи половини и стомаци】 Овие хеланки за контрола на стомакот со високи половини обезбедуваат нежна компресија на вашата средна секција. Дизајнирано со еластична контрола на половината за контрола на стомакот, уникатна ткаенина е направена со многу истегнувања за да ги собере сите големини и облиците на телото и може да ви овозможи да ја покажете вашата совршена крива на телото. 【Не-гледање】 Направено од висококвалитетни ткаенини за влага, исто како и кожата од втор слој. Не-видени хеланки се вклопуваат во тоа тенок и во согласност со секоја поза, движење и контура, држејќи се подалеку од незгоден момент. 【Премиум ткаенина】 Висококвалитетни ткаенини за кои се лесни за грижа, можете безбедно да ги фрлите во машината за перење и фен и да не се грижите за нив да згаснат. Класичните панталони се дизајнирани за жени. Вие ќе бидете најмодерната личност во толпата. 【Совршено за секоја пригода】 Овие хеланки се разноврсни и стилски и можат да се носат не само за спортот, туку и за секојдневно носење. Одлично за јога, тренингот, вежбање, фитнес, тенис и многу повеќе. 【Неверојатен подарок】 Добра идеја е да ги изберете нашите хеланки како подарок за себе или како подарок за роденден или празник на вашите пријатели. Ако имате други прашања, слободно контактирајте не.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата