Омбре 1б Браун Боб Бразилски Директно Нагласи 13х4 Чипка Фронтална Кратка Боб Перика Реми Коса HD Чипка Предна Човечка Коса Перики

Омбре 1б Браун Боб Бразилски Директно Нагласи 13х4 Чипка Фронтална Кратка Боб Перика Реми Коса HD Чипка Предна Човечка Коса

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

БЕЗ ПРОЛЕВАЊЕ И ЗАПЛЕТКУВАЊЕ БЕСПЛАТНО : 100% Необработена Бразилска Девствена Човечка Коса, 10а Бразилска Боб Чипка Предна Перика Човечка Коса. ПОЛЕСНО ЗА НОСЕЊЕ, ЧИПКА БЕЗ ЛЕПАК 13Х4 : предни перики од боб чипка 13х4 Инчи Големина На Чипка, Природна Линија За Коса, Невидлива Чипка и Капа За Дишење, 150% Густина, Претходно Откинати. ТЕКСТУРА СВИЛЕНКАСТА, Може Да биде ОБОЕНА и ЗАВИТКАНА : Свиленкаста И Мека, Целосна и Густа, Минимално Пролевање, Без Заплеткување, Без вошки, Може Да се Редизајнира, Обои, Пермира и Завитка. Трае Долго Со Добра Нега На Коса. ПРИРОДНА И УДОБНА, МЕКА и ЖИВА : Транспарентна Боја На Чипка, Средна Големина На Капачето со 2 Прилагодливи Ремени, 4 Чешли внатре, Може Да се Испреплетат Во Фиксна Положба, Лесни За Прилагодување И Вклопување, Удобно Носење. Професионална Услуга Имаме Ефикасен И Професионален Тим За Услуги на Клиентите. Без Разлика Каков Проблем Имате, Слободно Контактирајте Не Директно. И вие сте Во Можност Да Добиете Никаква Причина Враќање И Целосна Наплата во рок од 30 Дена. Големина : 10-16" Боја : 1бт30 Боја Просечна големина капа одговара на Сите глави со чешли И прилагодливи ремени, кафеава чипка капа со бебешка коса стандардни Спецификации За Коса : 1)Тип : бразилска човечка коса 13х4 Чипка Предни Перики 2)Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Боб 4)Чипка Боја : Транспарентна 5)Густина На Косата : 150% густина 6)Должина На Косата : 10 Инчи -16 Инчи 7)боја : 1бт30 Боја 8)ГОЛЕМИНА НА КАПАЧЕТО : средна големина на капачето во стандардно (ако ви треба големо капаче или мало капаче,ве молиме контактирајте не пред да купите) 9)Обем : 22.25" 10)напред до ТИЛОТ : 14.5" 11)уво до уво (вкрстено чело) : 12.5" 12)Уво До Уво (Вкрстен Врв) : 12.75" 13)храм До Храм (Преку Грб) : 15" 14)заден дел од тилот : 5,5" 15)перики без Лепак : чипка предна перика со чешли, прилагодливи ремени лесни за носење 16)содржина : 1 Перика Во Кутија Ако имате какви било прашања, ве молиме пишете НИ ДИРЕКТНО, Ние ЌЕ Ви Одговориме што Е можно Поскоро. ако не, ќе ја организираме нарачката по средна големина на капачето и средно кафеава боја на капачето.Фала!!! Насоки 1. Редовно мијте ја и длабоката состојба на косата. 2. Нежно расплетувајте ја косата со раце пред миење. Не ја тријте или извртувајте косата 3. Додадете благ шампон во ладна вода и внимателно измијте ја косата додека не се исчисти. 4. Косата треба да се исуши природно. Не се изложувајте на сонце или сушете со фен за коса. Ставете масло од арган на мека коса после миење. 5. Нежно исчешлајте ја кадравата коса со прстите од врвот до крајот. Не четкајте 6. Четкајте ја исправената коса со движење надолу директно со краевите. Одете до корените.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата