Јомгероз за креативна балетска танчерка закачалка wallид виси држач за кука силно лепење декоративна облека куки за пешкир на отворено мијалник со црево се закачи з?

Јомгероз за креативна балетска танчерка закачалка wallид виси држач за кука силно лепење декоративна облека куки за пешкир на

Достапно за вашата нарачка
DEN 1006.40
Залиха:

❤ Нема потреба да вежбате низ wallидот, тој е погоден за виси многу предмети и да ги одржува вашата бања и кујна и организирана . ❤ Идеална за висечки клучеви, канцелариски материјали, играчки, накит, часовници и слушалки . ❤ Дизајн на форма на балет танчер , може да го украси вашиот wallид и да ја направи вашата соба полна со витална сила . ❤ Оваа wallидна кука може да се инсталира на кое било место за кое можете да размислите во фрижидер, wallид, врата, маса, стакло, кабинет, бања, кујна за да донесете опуштено и пријатно за вашиот живот и семејство . ❤ Направено од еколошки материјал за апс, и издржлив . ❤ Нема потреба да вежбате низ wallидот, тој е погоден за виси многу предмети и да ги одржува вашата бања и кујна и организирана . ❤ Идеално за висечки клучеви, канцелариски материјали, играчки, накит, часовници и слушалки . ❤ Дизајн на форма на балет танчер, може да го украси вашиот wallид и да ја направи вашата соба полна со витална сила . ❤ Оваа wallидна кука може да се инсталира на кое било место што можете да размислите од во фрижидер, wallид, врата, маса, стакло, кабинет, бања, кујна за да донесете опуштена и пријатна за вашиот живот и семејство . ❤ Направено од еколошки материјал за апс, и издржлив . за креативен балет танчерски wallид. Виси држач за кука силно лепење декоративна облека за крпи куки на отворено мијалник со црево заболување за кампување бренд нови и високи квалитети : изработени од еколошки материјал за ABS, и издржлив. Дизајн на форма на танчерска танчерка, може да го украси вашиот wallид и да ја направи вашата соба полна со витална сила . За идеално за висини клучеви, канцелариски материјали, играчки, накит, часовници и слушалки. Не треба да вежбате низ wallидот, тој е погоден за виси многу предмети и да ги одржува вашата бања и кујна и организирана. Оваа wallидна кука може да се инсталира во Секое место за кое можете да размислите во фрижидер, wallид, врата, маса, стакло, кабинет, кутија, кујна за да донесете опуштено и пријатно за вашиот живот и семејство. Спецификација : Материјал : ABS Plasticsiz .97inoptional бои : бело, розово, сино, езерото синокалноста : 1/4 PCSNote : Ве молиме, дозволете грешка од 0-1cm поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Пакетот вклучува : 1/4 x wallидни куки (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Кон својствата

Material:
ABS Plastic
Size:
approx.28x21x5cm/11.02x8.27x1.97in
Optional Colors:
White, Pink, Blue, Lake Blue
Quantity:
1/4 Pcs
Note:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Package includes:
1/4 x Wall Hooks (other accessories demo in the picture is not included.) :

Најдобри предлози во категоријата