Onvas 1000pcs/Пакет E0506 Изолирани Кабел Крај Терминал Стегање Терминал Жица Конектор Стегање Ферули Стегање Терминали ТУБУЛАРНА AWG #22 -

Onvas 1000pcs/Пакет E0506 Изолирани Кабел Крај Терминал Стегање Терминал Жица Конектор Стегање Ферули Стегање Терминали ТУБУЛАРНА

Достапно за вашата нарачка
DEN 211.04
Залиха:

Боја : Бела. Број на модел : Е0506. Тип : Спојување. Прилагодено е : Да. Боја : Бела. Број на модел : Е0506. Тип : Спојување. Прилагодено е : Да. Карактеристики Име на производ : Изолиран Терминал На Крајот На Кабелот Бр : е0506макс напон : 150°C ИНТЕРФЕЈС=300 VMaterial : Бакарноизолационен Материјал : пвц.Најлон должина На Чист Бакар : 6мма.W. G : 22cable Големина : 0.5mm2plation : Електро-позлатени тинкол : Црвена/Жолта/Сина/Црна/Бела/Сива/Кафеава/Портокалова Спецификации : ТОЧКА БЕЗ Димензија(мм) големина На Кабел (мм*мм) Боја F L W DJ„ CJ„ A. W. G (1)француски (2)германски 2.6 1.3 1.0 #22 0.5 Портокалова(1) Бела(2) 2.8 1.5 1.2 #20 0.75 бела(1) сина(2) 3.0 1.7 1.4 #18 1.0 Жолта(1) Црвена(2) 3.5 2.0 1.7 #16 1.5 ЦРВЕНА(1) црна(2) 4.0 2.6 2.3 #14 2.5 СИНА(1) Сива(2) 4.4 2.6 2.8 #12 4.0 сива(1) портокалова(2) 6.3 3.2 3.5 #10 6.0 црна(1) зелена(2) производ шоу2. Спецификите На Ставката : Број На Модел : Е0506тип : Сплицеис прилагодено : Да.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата