Оојами 100 Брои Квадратни Розови Хартиени Чинии | 50~9 Чинии За Хартија За Вечера | 50~7 Чинии За Десертна Хартија | Розова Тема За Забава

Оојами 100 Брои Квадратни Розови Хартиени Чинии | 50~9 Чинии За Хартија За Вечера | 50~7 Чинии За Десертна Хартија | Розова

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Служи 50. 50 Вечера Хартија Плочи 9". 50 Десерт Хартија Плочи 7". Боја : Розова. Служи 50. 50 Вечера Хартија Плочи 9". 50 Десерт Хартија Плочи 7". Боја : Розова. 100 Брои Квадратни Розова Хартија Плочи 50~9 "Вечера Хартија Плочи 50~7" Десерт Хартија Плочи Розова Партија Тема.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата