Опки за вежбање на отпор Дубао 5 цевки поставени со рачки за сидро на вратите торбички ленти за глуждот за вежбање на мускули домашни вежби

Опки за вежбање на отпор Дубао 5 цевки поставени со рачки за сидро на вратите торбички ленти за глуждот за вежбање на мускули

Достапно за вашата нарачка
DEN 4378.72
Залиха:

Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби. Совршено за обука за фитнес за мажи и жени, како јога, сквотот, кревање на коленото, пилатес, истегнување на мускулите, гимнастика и сл. Добро за координација и развој на развој и обука за издржливост. Добра еластичност, долг животен век, за секојдневна употреба на обука. Применливо : истегнување на мускулите, вежба за јога, обука за фитнес, танцување и така натаму. Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби. Совршено за обука за фитнес за мажи и жени, како јога, сквотот, кревање на коленото, пилатес, истегнување на мускулите, гимнастика и сл. Добро за координација и развој на развој и обука за издржливост. Добра еластичност, долг животен век, за секојдневна употреба на обука. Применливо : истегнување на мускулите, вежба за јога, обука за фитнес, танцување и така натаму. Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби. Долг сервисен живот, за употреба на дневна обука.Присибилно : Истегнување на мускулите, вежба за јога, обука за фитнес, танцување и така на пакет вклучуваат : Еластичен опсег на јога+Слика Сите предмети : Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см. Помеѓу различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Благодарам! Поради рачното мерење, големината може да варира за 2-3 см.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата