OQQ жени 3 парчиња врвови со долги ракави на екипажот на вратот на вратот опремени со врвови од маички од маички

OQQ жени 3 парчиња врвови со долги ракави на екипажот на вратот на вратот опремени со врвови од маички од маички

Достапно за вашата нарачка
DEN 639.84
Залиха:

90% најлон, 10% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Направено од супер удобна ткаенина : свиленкаста елегантна, удобност и мека. Одлична опција за секојдневно носење или како парчиња Underscrubs или дневна облека дома. Snug фитинг и меко за положување : работи одлично под струже, под униформи, џемпери, блејзери, јакни и палта, ќе биде главен. Еластичен материјал : Фигура за гушкање лесно да се вклопи во секоја фигура на телото и ќе се чувствувате блиску, но бесплатно/опуштено под оваа маица, тенок дизајн ќе ги покаже вашите совршени кривини. Работи совршено самостојно или под слоеви, мора да има основи за сите сезонски маички и мешавини и натпревар без напор. Миењето на рацете и машината за миење се и во ред. Костум за носење во различни прилики, слободно време, активен, спорт, медицински, Ноќта на вештерките, космеј, костуми, празник, обичен, канцеларија и сл.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата