Организатор на држачи за метални кригла со пакувања со пакувања 2 Универзална жица 6 куки чаша за складирање на решетки за сушење полица за сушење за кујнски бројач,

Организатор на држачи за метални кригла со пакувања со пакувања 2 Универзална жица 6 куки чаша за складирање на решетки за сушење

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Забележете дека чашите за кафе на сликата не се вклучени. Трајна решетка за садови за чаши - Направено од железо од железо со должност со кафеава обвивка. Заштедете повеќе простор - држач за чаша со жица од 2 нивоа, за да го направите вашиот простор поудобен, удобен и простор заштеда, модерен и практичен. Повеќе вертикални решетки за кригла - 6 куки метални кригла може да складираат 6 чаши, и организатор 4 чаши, чаши, капаци од кригла на горниот решетка и поставете чајник, неколку мали чинии на долниот дел на решетката. Пакет : Организатор на решетката со кригла x 2 Боја : Браун материјал : Големина на железо : 9,5 (л) x 5,9 (w) x 9. Направено од лежерна железна облога со кафеава облога. Организатор на метални чамци за кафе за кујнски шалтер може да складира 6 чаши, и организаторот 4 чаши, чашите, капаците од кригла на горниот решетка и да поставите чајник, неколку мали чинии на долниот дел на решетката.1 (ж) инчи Ве молиме имајте предвид дека чашите за кафе на сликата не се вклучени. Споредете со куки за кригла под полиците, дрвени чаши од дрво, држач за пластична кригла, квадратна вертикална чаша за кригла може да биде слободно стоење и да се постави безбедно. 2 држач за чаша од жица, за да го направите вашиот простор поактивен, удобен и простор заштедувач, модерен и практичен. Складирање на домашна чаша - Минималистичка геометриска решетка за жица, држач за сушење кригла е одличен декоративен додаток на бројачите на кујната. Споредете со куки за кригла под полиците, дрвени чаши од дрво, држач за пластична кригла, квадратна вертикална чаша за кригла може да биде слободно стоење и да се постави безбедно. Складирање на домашна чаша - Минималистичка геометриска решетка за жица, држач за сушење кригла е одличен декоративен додаток на бројачите на кујната.Повеќе вертикални решетки за кригла - 6 куки метални кригла може да складираат 6 чаши, и организатор 4 чаши, чаши, капаци од кригла на горниот решетка и поставете чајник, неколку мали чинии на долниот дел на решетката. Најдобро за семејство, пријатели како празник, Божиќ, подарок за домаќинство. Држач на кука за кригла - сет од 2, големината на криглата органзиер е 9,5 (л) x 5,9 (w) x 9,1 (ч) инчи. Исто така го искористи како мала решетка за сушење, полица за прикажување. Заштедете повеќе простор - држач за чаша со жица од 2 нивоа, за да го направите вашиот простор поудобен, удобен и простор заштеда, модерен и практичен. Држач на кука за кригла - сет од 2, големината на криглата органзиер е 9,5 (л) x 5,9 (w) x 9,1 (ч) инчи. Исто така го искористи како мала решетка за сушење, полица за прикажување. Најдобро за семејство, пријатели како празник, Божиќ, подарок за домаќинство. Совршен за кујна, канцеларија, кафе, трпезарија, ресторан, РВ и многу повеќе. Споредете со куки за кригла под полиците, дрвени чаши од дрво, држач за пластична кригла, квадратна вертикална чаша за кригла може да биде слободно стоење и да се постави безбедно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата