Организатор на монистра со Solustre 36 Grids Clear Organizer Box со прилагодливи делители, 36 Организатор на оддели, чист сад за складирање за организатор на мушка, Организатор на ри

Организатор на монистра со Solustre 36 Grids Clear Organizer Box со прилагодливи делители, 36 Организатор на оддели, чист сад

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

пластика. - Организатор на 36 чисти кутии за складирање, кои исто така можат да се користат за складирање на разни апчиња и разни мали лекови. - Внатрешната кутија решетка може да се премести за да можете да ги прилагодите делителите за да создадете свои оддели за големина. - Направено од издржлив материјал. Совршен за складирање обетки, прстени, мониста и други мали предмети. - Оваа мала и чиста кутија за складирање го прави складирањето поудобно, можете да ги достигнете работите едноставни и брзо. - Преносен дизајн, лесен за употреба и носење. Може да се пренесат патување и патување. Совршен организатор на мала ставка. Опис Предметот е преносен и практичен организатор за складирање на накит, кој главно е изработен од траен чист тврд материјал и се состои од 36 мрежи за складирање обетки, прстени, мониста и друг мини накит. Поделбите во кутијата можат да се преместат и прилагодат за да создадат свои оддели за големина. Покрај тоа, кутијата за складирање може да се користи и за складирање на различни апчиња и разновидни мали лекови. Карактеристики- Боја : Clear.- Материјал : Трајна тврда.- Вкупна големина (L* W* H) : околу 27. 5* 17. 8* 4. 3 CM. Секоја големина на решетката (L* W* H) : 4. 5* 3* 3. 8cm.- Организатор од 36 чисти кутии за складирање, кои исто така можат да се користат за складирање на разни апчиња и разни мали лекови.- Изработено од траен материјал. Совршено за складирање обетки, прстени, мониста и други мали артикли. Едноставен и брз.- Преносен дизајн, лесен за употреба и носење. Може да се пренесат патување и патување. Совршен организатор на мала ставка. Пакет, вклучувајќи 1* Преносен 36 решетка, чиста тврда прилагодлива кутија за кутии за складирање на кутии за складирање на кутија со отстранливи делители.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата