Организатор на пијалоци За Фрижидер,Сода Со 5 Редови Што Може Да Организира Прилагодливо Лизгање На Туркачот На Пијалоци Со Ширина На Ширина На Пијалоци,Пивско Поп

Организатор на пијалоци За Фрижидер,Сода Со 5 Редови Што Може Да Организира Прилагодливо Лизгање На Туркачот На Пијалоци Со

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

?Отстранлив и Прилагодлив : ширината помеѓу двете прегради На Организаторот На Пијалоци е прилагодлива, со длабочина од 16 инчи. Можете лесно да го скршите скејтбордот според големината на полицата на фрижидерот за да ја прилагодите ширината на кутијата за пијалоци во фрижидерот. Пропелерот од типот на пружина може автоматски и непречено да го лизне пијалокот напред, а пијалокот секогаш се чува напред, за да можете лесно да го извадите пијалокот што го сакате. ?Организатор На Пијалоци Со голем Капацитет : Организаторот На Фрижидерот може лесно да ги собере повеќето лименки и шишиња со стандардна големина (12oz, 16oz, 20oz, итн.). Секој слот на организаторот на фрижидерот може да собере околу 5-6 лименки или шишиња, а пет реда можат да соберат најмногу 25-30 лименки/шишиња, што е доволно за да ги задоволи дневните потреби за пијалоци на вашето и вашето семејство. ?Лесен за Инсталирање и Употреба : овој организатор на пијалоци во фрижидер е многу лесен за составување и не му требаат никакви алатки. Потребни ви се само неколку минути за инсталирање. Потоа можете да ги ставите во ред вашите омилени пијалоци. Едноставно турнете ја пружината назад и додадете ја конзервата. ?Висококвалитетни Материјали : Диспензерот За Конзерви е изработен од материјали за храна и безбедносни материјали за замрзнување. Рабовите се мазни и цврсти, отпорни на кршење и издржливи, со добра носивост и силна отпорност на абење. Поделбата на диспензерот за пијалоци е изработена од нерѓосувачки челик, кој е водоотпорен и отпорен на ' рѓа. Можете да го користите со доверба. ?Широко Се Користи : Широко се користи во фрижидери, работни површини, гаражни замрзнувачи, лавици за складирање храна, супермаркети, автомати и други прилики. Погоден за сите видови конзервирани и флаширани пијалоци, како што се сода, пиво, сок, кола, конзервирано овошје итн. Лесно решете го проблемот со неуредниот пијалок. 1.Кога ќе го извадите првиот пијалок од дозерот за сода во фрижидер, пијалоците зад себе автоматски ќе туркаат напред. Чувајте ги вашите пијалоци организирани. 2.Може да се исече колку што е потребно за да се прилагоди ширината за да одговара на повеќе апликации. 3.Ширината помеѓу двете партиции на организаторот на фрижидерот може слободно да се прилагоди. 4.Лесно за склопување, нема потреба да користите завртки или алатки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата