Организатор на полици за туш кади, решетка, туш кади, мултифункционална решетка за складирање на бања за складирање на шампон за кревање лента за кревање на главата

Организатор на полици за туш кади, решетка, туш кади, мултифункционална решетка за складирање на бања за складирање на шампон

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

【Практична алатка】 шупливото дно на решетката за сапун го прави погодно да се истура вода за да се спречи омекнување на сапун. Не треба да подготвите кутија за да го поставите вашиот сапун, совршен додаток за бања за дома и хотел. 【Прилагодлива висина】 Висината на фиоката е прилагодлива и можете да ја прилагодите посакуваната висина. 【Висококвалитетни материјали】 Поле за тензија на тушот е изработен од висококвалитетен ABS и вселенски алуминиумски материјал, издржлив и безбеден. 【Опсег на примена】 Организаторот за полици за полици за туширање е погоден за фиксирање на шипката за туширање, за дупки со дијаметар од 24 или 25 мм. 【Заштеда на простор】 Овој кади за туширање може да се расклопи. Целосно го користите вашиот простор за да ја одржувате бањата чиста и уредна и ви овозможува лесно да достигнете гел за туширање, топката за бања и слично. 【Практична алатка】 шупливото дно на решетката за сапун го прави погодно да се истура вода за да се спречи омекнување на сапун. Не треба да подготвите кутија за да го поставите вашиот сапун, совршен додаток за бања за дома и хотел. 【Прилагодлива висина】 Висината на фиоката е прилагодлива и можете да ја прилагодите посакуваната висина. 【Висококвалитетни материјали】 Поле за тензија на тушот е изработен од висококвалитетен ABS и вселенски алуминиумски материјал, издржлив и безбеден. 【Опсег на примена】 Организаторот за полици за полици за туширање е погоден за фиксирање на шипката за туширање, за дупки со дијаметар од 24 или 25 мм. 【Заштеда на простор】 Овој кади за туширање може да се расклопи. Целосно го користите вашиот простор за да ја одржувате бањата чиста и уредна и ви овозможува лесно да достигнете гел за туширање, топката за бања и слично. Карактеристики : 1. Висината на фиоката е прилагодлива и можете да ја прилагодите посакуваната висина. 2. Шупното дно на решетката за сапун го прави погодно да се истура вода за да се спречи омекнување на сапунот.3. Изработено од висококвалитетен ABS и вселенски алуминиумски материјал, издржлив и безбеден.4. За фиксирање на шипката за туширање, за дупки со дијаметар 24 или 25мм. 5. Нема потреба да подготвувате кутија за да го поставите вашиот сапун, совршен додаток за бања за дом и хотел. Спецификација : СОСТОЈБА : 100% бренд Newуитим Тип : Сопственик на сапун : ABS + Space Aluminum Color : White + Black Size : Compl.30.5x12x8cm / 12.0x4 .7x3.1in Тежина : приближно.283g/10ozpackage Список : 1 x за складирање Rack1 x Brace Tnote : 1. Бидејќи имало рачно мерење, големината може да има разлика од 1-2 инчи.2. Бојата може да биде мала различна заради состојбата или светлината или различниот монитор.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Soap Holder
Material:
ABS + Space Aluminum
Color:
White+Black
Size:
Approx.30.5x12x8cm / 12.0x4.7x3.1in 
Weight:
Approx.283g/10oz
Package List:
1 x Storage Rack:
1 x Bracket:
Note:
1. Because there was a manual measuring ,the size may has 1-2inch difference.:
2. The color may be slight different due to the condition or light or different monitor.:

Најдобри предлози во категоријата