Организатор на прибор за јадење виси решетката, држач за држачи за стапчиња за држач за држачи со покривка за кујна

Организатор на прибор за јадење виси решетката, држач за држачи за стапчиња за држач за држачи со покривка за кујна

Достапно за вашата нарачка
DEN 435.04
Залиха:

Голем капацитет : Нашите кујнски алатки имаат голем капацитет и можат да сместат многу стапчиња за јадење и други кујнски уреди, што е многу практично и удобно. Дупка за вентилација : решетката за прибор за јадење има голема површина на дупка за вентилација за да се обезбеди циркулација на воздухот, а вашите стапчиња за јадење се повеќе хигиенски. Подигнување за капење : Контејнерот за стапчиња за стапчиња има фиока за капење од типот на фиока. Преостанатата вода на прибор за јадење може да се остави во фиоката, што го олеснува чистењето. Складирање на кабини : Нашите контејнери за стапчиња за јадење имаат прегради, кои се тип на фиоки и можат да складираат различни кујнски уреди. Останете уверени : Нашиот прибор за прибор за прибор е докажан за прашина и водоотпорен. Со капакот на капакот, прибор за јадење нема да биде нарушен од прашина, и тоа е лепило за обележување, така што нема да влијае на вашиот wallид. Голем капацитет : Нашите кујнски алатки имаат голем капацитет и можат да сместат многу стапчиња за јадење и други кујнски уреди, што е многу практично и удобно. Дупка за вентилација : решетката за прибор за јадење има голема површина на дупка за вентилација за да се обезбеди циркулација на воздухот, а вашите стапчиња за јадење се повеќе хигиенски. Подигнување за капење : Контејнерот за стапчиња за стапчиња има фиока за капење од типот на фиока. Преостанатата вода на прибор за јадење може да се остави во фиоката, што го олеснува чистењето. Складирање на кабини : Нашите контејнери за стапчиња за јадење имаат прегради, кои се тип на фиоки и можат да складираат различни кујнски уреди. Останете уверени : Нашиот прибор за прибор за прибор е докажан за прашина и водоотпорен. Со капакот на капакот, прибор за јадење нема да биде нарушен од прашина, и тоа е лепило за обележување, така што нема да влијае на вашиот wallид. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за решетки за прибор за јадење : PP, pssize : Прибл. 30 x 19 x 8.5cm / 11,8 x 7,5 x 3.3inweight : 250 g / 8,8 мл (приближно.

Кон својствата

Item Type:
Cutlery Rack
Material:
PP, PSSize
Package List:
1 x Kitchen Hanging Rack

Најдобри предлози во категоријата