Организатор На Торбичка За перење Водоотпорен Складирање Со Голем Капацитет Мултифункционален Контејнер Со Целосна Големина Патување Тоалетна Кутија За Четки За

Организатор На Торбичка За перење Водоотпорен Складирање Со Голем Капацитет Мултифункционален Контејнер Со Целосна Големина

Достапно за вашата нарачка
DEN 305.60
Залиха:

Со многу џебови, и долниот и предниот џеб го држат она што ви треба за лесен пристап. - Ротација од 360 Степени : патничката козметичка кеса доаѓа со метална кука за вртење од 360 степени за да ја закачите на решетка за крпи, шина за гардероба, рачка на вратата или кука за палто. Со еластични ремени, може да собере шишиња за тоалети со различна големина. Голем Капацитет : Висечките козметички кеси можат да содржат големи неопходни работи за патување, како што се шминка, материјали за туширање, регенератор, контејнери со целосна големина итн. Ротација од 360 Степени : патничката козметичка кеса доаѓа со метална кука за вртење од 360 степени за да ја закачите на решетка за крпи, шина за гардероба, рачка на вратата или кука за палто. - Пренослив : торбата за перење прифаќа полуотворен дизајн за лесен пристап, а водоотпорниот џеб може да држи четка за заби. - Голем Капацитет : Висечките козметички кеси можат да содржат големи неопходни работи за патување, како што се шминка, материјали за туширање, регенератор, контејнери со целосна големина итн. Материјал : висечката женска козметичка кеса е изработена од водоотпорен СТП за издржливост. - Лесен за Употреба : Изработен Од мазен патент и водоотпорна ткаенина, козметичката кеса лесно се чисти и може да се закачи во бањата или да се стави наспецификација : - Материјал : Пузиз Табела : 31, 8смх12, 7смх22, 9цмпакетот Вклучува : 1 Патна Тоалетна Казенота : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори. Материјал : висечката женска козметичка кеса е изработена од водоотпорен СТП за издржливост. Со многу џебови, и долниот и предниот џеб го држат она што ви треба за лесен пристап.

Кон својствата

- Material:
PU
Size Chart:
31.8cmX12.7cmX22.9cm:
Package Includes:
1 Travel Toiletry Case:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Најдобри предлози во категоријата