Организатор за проширување на саксии и тави за броеви за кујнски организација, кујнски организација на кујната и решетката за складирање со 12 слотови, анти-крик за

Организатор за проширување на саксии и тави за броеви за кујнски организација, кујнски организација на кујната и решетката за

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

[Нема повеќе лавици за тава! Тоа е најлесниот начин да се организираат прибор за кутија со сите големини како табли за сечење, тави за печење и тави за пржење во понизок кабинет или оставата, чајната кујна, што го максимизира просторот, особено корисно во мал стан. Haveе имате уредна кујна и ќе го зграбите она што ви треба прв пат. [Уживајте со наредните години] : Овој организатор на кабинетот има две парчиња од 2,2 инчи цврсти основи направени со јаглероден челик со голема цврстина. Познато е по својата неверојатна сила, што сериозно ќе ја зголеми стабилноста на дополнителната структура на овој организатор. И може да носи максимална тежина од 17,6 фунти, што е прилагодливо на повеќето садови и тави. Изберете го овој организатор на листови за печење, ќе уживате во тоа што доаѓаат. [Не гребете тави] : Организаторот на ПАН е опремен со гумена обвивка и нетоксични силиконски ленти. Додавање 4 предности на овој производ. Прво, нема да ги изгребам тавите од дното или врвот. Второ, гумената обвивка спречува лизгање. Трето, силиконскиот покритие не само што може да го заштити сликарството на вашиот прибор за кукети, туку може да ја стабилизира положбата на вашите тави. И на крај, тоа ќе го заштити делителот од 'рѓосање. [Преуредување на вашата кујна] : Оваа садови и тави за организатор на капаците доаѓаат со 12 прилагодливи нивоа. Може да создаде соодветно растојание помеѓу прибор за кутија, така што ќе можете да се прилагодите според големината на вашите садови и тави. Ова ќе ви биде лесно да го зграбите она што ви треба над делителите. [Организирајте ги сите ваши прибор за готвење] : Организаторот на листовите за колачиња може да се реши за неколку минути на 2 различни начини. Еден начин, може да се користи како единечен организатор за проширување на тенџере, кој може да се прошири од 12-23 внатре. Вториот начин е дека може да се одвои во 2 индивидуални тавани лавици. Обезбедува дополнителна флексибилност за да ја организирате вашата кујна countertop, оставата, чајната кујна или внатре во орманите и орманите. Можете да набавите без двоумење бидејќи Brony Pro ќе ви понуди 1-годишна услуга по продажба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата