Организатор за садови и тави за садови за кабинет, саксија за садови со 2 методи на DIY, прилагодлива лента за организатор на тава за кабинет, организатор на тенџере з?

Организатор за садови и тави за садови за кабинет, саксија за садови со 2 методи на DIY, прилагодлива лента за организатор на

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Силна конструкција. Организатор за проширување на PAN : Нашата решетка за организатор на тенџере е прилагодлива од 11,8 инчи до 22,8 инчи што овозможува флексибилноста за складирање во оставата, чајната кујна, под мијалникот или на countertop. 2 Организатор на решетката. Тоа е многу цврсто и елегантно. Сликарството со спреј го прави решетката за капаци на тенџерето не е лесен за 'рѓа. Карактеристики : .Организатор за проширување на PAN : Нашата решетка за организатор на тенџере е прилагодлива од 11,8 инчи до 22,8 инчи што овозможува флексибилноста за складирање во оставата, чајната кујна, под мијалникот или на countertop. Користете го овој организатор на тава за кабинет, да ве натераат кујната и countertop да бидат уредни и да изгледаат попространи. Ние, исто така, обезбедивме упатства за инсталација и видеа за инсталација на кои можете да ги повикате кога ќе го инсталирате решетката. Проширната тава решетка со 7 прилагодливи делители овозможува да се одржи најмалку 7 тави/тенџере/капаци од која било големина и форма за да заштедите шкаф и контра-простор во вашиот кујнски кујнски кујна. Сликарството со спреј го прави решетката за капаци на тенџерето не е лесен за 'рѓа. 7 Прилагодливи делители : Нашиот организатор на кујнски кабинет се карактеризира со мала големина и голема област за складирање, овозможувајќи ви да чувате осум или повеќе наредени садови и тави. Лесен за инсталирање. Ако сакате да го зголемите вашето складирање. Чувајте го вашиот Counttop уредно : Нашата решетка за организатор на тенџере ќе ви помогне да ги задржите вашите садови, тави, капаци, фиоки, плочи, листови за колачиња и табли за сечење добро организирани и лесни за достигнување. Димензии на производот : . Организаторот за тенџере и тава од кабинетот е изработен од метал со тешки работи со нелеплива обвивка за да ги заштити вашите тави од гребење едни на други. Тоа е многу цврсто и елегантно. Трајни и силни : Оваа решетка за организатор на тенџере е направено со тешки железо со црно сликање со спреј. Трајни и силни : Оваа решетка за организатор на тенџере е направено со тешки железо со црно сликање со спреј. Минимална : : 11,8 инчи (30 см) Максимално : 23 инчи (58,5 см) Висина : 7,4 инчи (19 см) Ширина : 7 инчи (18 см). Организатор на тава за тава. 7 Прилагодливи делители. Ние, исто така, обезбедивме упатства за инсталација и видеа за инсталација на кои можете да ги повикате кога ќе го инсталирате решетката. Чувајте го вашиот Counttop уредно : Нашата решетка за организатор на тенџере ќе ви помогне да ги задржите вашите садови, тави, капаци, фиоки, плочи, листови за колачиња и табли за сечење добро организирани и лесни за достигнување. Организатор на тава за тава. Организаторот за тенџере и тава за кабинет може да користи долго време. 7 Прилагодливи делители : Нашиот организатор на кујнски кабинет се карактеризира со мала големина и голема област за складирање, овозможувајќи ви да чувате осум или повеќе наредени садови и тави. Добро е за употреба каде просторот е на премија, како што се помали или зафатени кујни, идеално за употреба на шалтер, во шкаф или дури и под мијалникот за да се намали нередот, да ја добиете вашата кујна во ред со овој практичен организатор на тава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата