Организаторите за складирање на 1 компјутерски занаети за занаети за шиење Организатори за транспорт на кутии Clear Beards Case 840AG

Организаторите за складирање на 1 компјутерски занаети за занаети за шиење Организатори за транспорт на кутии Clear Beards Case

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

1 компјутерски уметности занаети за шиење организација за складирање кутии за транспорт организатори, чисти мониста, кутија за кутии 840ag. Големина на артикалот : 14.2cm x 6cm x 2,9см, 5,6 "x 2,36" x 1,14 ". ПРЕДМЕТНА КОМПАТНА КОМПАНИЈА : 1 ПЦ. Направено од висококвалитетна пластика. Повеќе други големини јасни кутии што можете да ги најдете на мојата продавница. 1 компјутерски занаети за занаети Организатори за складирање на организации Организаторите јасно се справуваат со мониста кутија 840 AG.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата