Оригинален DTSG-644R-V прекинувач за допир 6 * 6 * 7.3 мм квадратна глава микро прекинувач 5пин

Оригинален DTSG-644R-V прекинувач за допир 6 * 6 * 7.3 мм квадратна глава микро прекинувач 5пин

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Е паметен уред : ДА. Струја : 10А.Материјал : Пластика. Карактеристики : прекинувач. Број на модел : DTSG-644 R-V DTSG-644 R. е паметен уред : ДА. Струја : 10А.Материјал : Пластика. Карактеристики : прекинувач. Број на модел : DTSG-644 R-V DTSG-644 R. нашите производи за управување со продавници, вклучувајќи : потенциометар, прекинувач, сензор, осигурувач, конектор, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (капацитивност), контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, SMD, QFP, BGA, Модули).Преземете фабрички нарачки!Треба да купите повеќе количина, ве молиме консултирајте се со мене!Специфики на ставката : е паметен уред : YESCurrent : 10 AMaterial : Пластика Карактеристики : switch Model број : DTSG-644 R-V DTSG - 644rswitch тип : Допрете Вклучено/Исклучено Switchwaranty : 1year Certification : CQCOrigin : копното кина Тип : Прекинувачи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата