Ориз шпатула од супа од ориз лажица легла 3 парчиња не'рѓосувачки челик ориз лажица едноставна лажица лажица лажица кујнски гаџет ориз ориз од не'рѓосувачки челик о

Ориз шпатула од супа од ориз лажица легла 3 парчиња не'рѓосувачки челик ориз лажица едноставна лажица лажица лажица кујнски

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Лажицата со ориз со едноставен стил има едноставен изглед и боја, и изгледа многу деликатно. Мала по големина, светлина во тежина, лесна за чување и носење, можете да го донесете дури и ако сте надвор за пикник. Хуманизираната рачка е погодна за да ја задржите, обезбедувајќи ви голема погодност. Суштинска алатка за готвење во семејна кујна може да се користи и како подарок за домаќинство. Направени од врвни материјали од не'рѓосувачки челик, издржливи и практични за употреба. Опис Цената е лажица, која е изработена од врвен материјал, издржлив и може да се користи долго време. Тие се погодни за ласкање ориз. Погодно за давање како прекрасни подароци на роднини и пријатели. Тие можат да донесат многу погодност во секојдневниот живот. Феации- Боја : . боја, и изгледа многу деликатно.- Мала по големина, светлина во тежина, лесна за чување и носење, можете да ја донесете дури и ако сте надвор за пикник .- Хуманизираната рачка е погодна за да ја одржите, обезбедувајќи ви Одлична погодност.- Суштинска алатка за готвење во семејна кујна може да се користи и како подарок за домаќинство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата