ОРОБАЈ Компатибилен Со Епл Види Бенд со Случај 45мм 44мм 42мм Мат Црна &засилувач; Камо Зелена

ОРОБАЈ Компатибилен Со Епл Види Бенд со Случај 45мм 44мм 42мм Мат Црна &засилувач; Камо Зелена

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.84
Залиха:

За Apple Watch Band Со Случај 45mm 44mm 42mm : Компатибилен со Apple Watch 45mm 44mm 42mm сите Модели, вклучувајќи : SE2 / SE / Серија 8 / Серија 7 / Серија 6 / Серија 5 / Серија 4 / Серија 3 / Серија 2 /Серија 1 / Спорт. Погоден за 6,97" -10,04 " (177мм-255мм) зглоб. Дизајн отпорен На удари : Изработен од висококвалитетна гума, целосно го покрива работ на часовникот, дизајнот отпорен на удари и водоотпорен обезбедува ефикасна заштита на часовникот од гребнатини, капки и испакнатини. Подигнатите рамки можат подобро да го заштитат екранот. Модерен изглед : бендот со куќиште е дизајниран да работи со која било станица за полнење без да го извади куќиштето. Солиден мат финиш со лента во стилот на јаглеродни влакна со куќиште додадете модерен изглед. Подигнувањето од 2 мм околу екранот го одржува вашиот часовник добро заштитен. Нема потреба дополнителен заштитник на екранот за подобро корисничко искуство. Лесна инсталација : лентата отпорна на удари со дизајн на куќиште ја држи безбедноста на часовникот и лесно се инсталира и отстранува. Дизајниран со прецизни исечоци за функционални копчиња и порти. Пакетот е вклучен : 2 x Компатибилен со Iwatch Band Со Случај 45mm 44mm 42mm (Бенд САМО Со Случај, Часовник И Заштитник На Екранот не се вклучени). За Apple Watch Band Со Случај 45mm 44mm 42mm : Компатибилен со Apple Watch 45mm 44mm 42mm сите Модели, вклучувајќи : SE2 / SE / Серија 8 / Серија 7 / Серија 6 / Серија 5 / Серија 4 / Серија 3 / Серија 2 /Серија 1 / Спорт. Погоден за 6,97" -10,04 " (177мм-255мм) зглоб. Дизајн отпорен На удари : Изработен од висококвалитетна гума, целосно го покрива работ на часовникот, дизајнот отпорен на удари и водоотпорен обезбедува ефикасна заштита на часовникот од гребнатини, капки и испакнатини. Подигнатите рамки можат подобро да го заштитат екранот. Модерен изглед : бендот со куќиште е дизајниран да работи со која било станица за полнење без да го извади куќиштето. Солиден мат финиш со лента во стилот на јаглеродни влакна со куќиште додадете модерен изглед. Подигнувањето од 2 мм околу екранот го одржува вашиот часовник добро заштитен. Нема потреба дополнителен заштитник на екранот за подобро корисничко искуство. Лесна инсталација : лентата отпорна на удари со дизајн на куќиште ја држи безбедноста на часовникот и лесно се инсталира и отстранува. Дизајниран со прецизни исечоци за функционални копчиња и порти. Пакетот е вклучен : 2 x Компатибилен со Iwatch Band Со Случај 45mm 44mm 42mm (Бенд САМО Со Случај, Часовник И Заштитник На Екранот не се вклучени). Детали За Производот : 1. Дизајн отпорен На удари : Изработен од висококвалитетна гума, целосно го покрива работ на часовникот, дизајнот отпорен на удари и водоотпорен обезбедува ефикасна заштита на часовникот од гребнатини, капки и испакнатини. Подигнатите рамки можат подобро да го заштитат екранот. 2. Лесна инсталација : лентата отпорна на удари со дизајн на куќиште ја држи безбедноста на часовникот и лесно се инсталира и отстранува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата