Othmro 5pcs ipex до SMA женски пигтаил кабел коаксијален RF1.13 кабел со ниска загуба, конектор за адаптер за адаптер RF 0,15m, адаптер за адаптер за електронски мерни инструменти

Othmro 5pcs ipex до SMA женски пигтаил кабел коаксијален RF1.13 кабел со ниска загуба, конектор за адаптер за адаптер RF 0,15m,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Содржина на пакет-IPEX до SMA Femaleенска пигтаил антена коаксијална RF1.13 црна кабел за ниска загуба. Конектор 2 Модел : Дозволена внатрешна дупка за надворешна завртка од 17мм SMA. Должина на жицата : приближно 0,15м / 5,91 инчи, тип на жица : RF1.13. Карактеристики : Висока температура и киселина корозија, преостанато, високо-фреквенција на кабел за продолжување на антената со ниска загуба. Апликација : Едноставни апликации за поврзување и исклучување вклучуваат мобилни телефони, WLAN, MINI PCI, Bluetooth, PDA, GPS, електронски мерни инструменти, итн. Содржина на пакет-IPEX до SMA Femaleенска пигтаил антена коаксијална RF1.13 црна кабел за ниска загуба. Конектор 2 Модел : Дозволена внатрешна дупка за надворешна завртка од 17мм SMA. Должина на жицата : приближно 0,15м / 5,91 инчи, тип на жица : RF1.13. Карактеристики : Висока температура и киселина корозија, преостанато, високо-фреквенција на кабел за продолжување на антената со ниска загуба. Апликација : Едноставна апликација за поврзување и исклучување вклучуваат мобилни телефони, WLAN, MINI PCI, Bluetooth, PDA, GPS, електронски мерен инструмент, итн. Опис : Погоден за Wi Fi рутер UF.L / 3 G / GSM / 4 G модул. СМА Femaleенски конектор Карактеристики : Надворешна нишка, игла во централна линија на производот Име : Линија за трансфер; Конектор 1 модел : терминал за генерација IPEX1; Конектор 2 Модел : Дозволена внатрешна дупка за надворешна завртка од 17мм SMA. Боја : црна; Категорија : IPEX / SMA; Материјал : метал, електронска жица ;.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата