Откриени моштини домашни потресени рустикални дрвени рамки за слика 5 x7

Откриени моштини домашни потресени рустикални дрвени рамки за слика 5 x7

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Стакло со висока дефиниција. Рустикален дизајн со издржливост. Екранот на горниот дел од табелата. Направено од еколошки материјал за дрво MDF. Стакло со висока дефиниција. Рустикален дизајн со издржливост. Екранот на горниот дел од табелата. Направено од еколошки материјал за дрво MDF. Откриени моштини домашни потресени/рустикални пошумени рамка за слика 5 "x7".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата