Отстранувач на отстранувач на гребење на автомобили и поправка на површината на автомобилот100ml xt8

Отстранувач на отстранувач на гребење на автомобили и поправка на површината на автомобилот100ml xt8

Достапно за вашата нарачка
DEN 796.80
Залиха:

Пластика. Увезени. Затворање на привремено. Отстранувач на гребење на автомобили, отстранувач на вртење и поправка на површината на автомобилот100mlproduct Опис : Безбеден за употреба : Брзо A. nd безбедно отстранува ситни гребнатини, флеки и вртливи од сите сјајни завршни објекти и чисти мантили. Естерирање : Ексклузивната технологија за микро-мелење отстранува мали несовршености додека се обновува и лумину. S High-Gloss Defect отстранување, не само криење : дефектите се трајно отстранети, не едноставно маскирани или пополнети. Edcompounds се безбедни за употреба на сите сјајни завршувања и лакови за употреба методот на употреба : прирачник или DOU. Polisher Polisher за безбедни и ефективни апликации. Пластика. Увезени. Затворање на привремено. Отстранувач на гребење на автомобили, отстранувач на вртење и поправка на површината на автомобилот100mlproduct Опис : Безбеден за употреба : Брзо A. nd безбедно отстранува ситни гребнатини, флеки и вртливи од сите сјајни завршни објекти и чисти мантили. Естерирање : Ексклузивната технологија за микро-мелење отстранува мали несовршености додека се обновува и лумину. S High-Gloss Defect отстранување, не само криење : дефектите се трајно отстранети, не едноставно маскирани или пополнети. Edcompounds се безбедни за употреба на сите сјајни завршувања и лакови за употреба методот на употреба : прирачник или DOU. Polisher Polisher за безбедни и ефективни апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата