Оунона, исцедување за рустикален држач за сапун сапун природен чистач дома хотел бања кујнски тоалети кујнски садови за туширање случаи садови садови садови за са?

Оунона, исцедување за рустикален држач за сапун сапун природен чистач дома хотел бања кујнски тоалети кујнски садови за туширање

Достапно за вашата нарачка
DEN 175.84
Залиха:

Случај за складирање на сапун- чиста текстура, мазен заоблен агол, фино и мазно. Савер за сапун за туширање- изработен од бамбус материјал, свеж и. Држач за сапун со бар. Држач за сапун за природен мијалник- тие не се лесни за гниење. Декоративна решетка за сапун- нема бур на и не ги повредува вашите раце. Држач за сапуни- чувајте ги сапуните суви и одложувајте го времето за користење. Случај за складирање на сапун- чиста текстура, мазен заоблен агол, фино и мазно. Савер за сапун за туширање- изработен од бамбус материјал, свеж и. Држач за сапун со бар. Држач за сапун за природен мијалник- тие не се лесни за гниење. Декоративна решетка за сапун- нема бур на и не ги повредува вашите раце. Држач за сапуни- чувајте ги сапуните суви и одложувајте го времето за користење. Пакетот вклучува 2 x карактеристики на сапуните -природни ленти за бамбус, свеж и едноставен стил на сапун за сапун. -Не нема закопче на и не го повредува држачот за сунѓер на рацете. -Сизи : Околу 13x9x1.7cm/5.11x3.54x0,67 инчен сад за сунѓери за туширање. - Бамбус материјал, кој е и издржлив случај на сапун. -Којност : сапун за сапун за бања во боја на дрво. -Поставете текстура, мазни заоблени агли, фино и мазно заштеда на сапун за туширање. -Тие не се лесни за гниење на држачот за сапун. -Материјал : Бамбус тоалет сапун за складирање. здрави.декоративни решетки за сапун Тие се изработени од бамбус материјал за последна долга употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата