Оваа дама е една прекрасна мама кригла Прекрасна мама кафе, кафе кригла роденден роденденски ден подароци за мајка од ќерка син мамо кафе кригла мама подароци 14 унц

Оваа дама е една прекрасна мама кригла Прекрасна мама кафе, кафе кригла роденден роденденски ден подароци за мајка од ќерка

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.68
Залиха:

S материјал за квалитет : Нашата дама е една прекрасна мама чаши се направени од највисок квалитет на керамика, шемата е јасна, без олово, можете да ја користите со доверба, машина за миење садови, безбедна, удобна за секојдневна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата