Овфхус Хипи Трипи Торба За Шминка Козметичка Патна Торба Хипи Подароци Хипи Декор Хипи Работи Ретро Бохо Знак За Патување Смешни Подароци За Хипи Жени Пријатели Не

Овфхус Хипи Трипи Торба За Шминка Козметичка Патна Торба Хипи Подароци Хипи Декор Хипи Работи Ретро Бохо Знак За Патување Смешни

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Материјал : Водоотпорен материјал и лен, метален патент, тој е издржлив, водоотпорен, отпорен на нечистотија, лесен за чистење, лесен, мек и еколошки.Двострано печатено. Големина : Должина 9,8 Инчи, Ширина 1,9 Инчи, Висина 6,8 Инчи. Совршена големина за да имате многу потреби како што се козметика, очила за сонце, ЛИЧНА карта, мобилен телефон, клучеви од автомобил, СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. Цел : не само што може да се користи како козметичка кеса, туку може да се користи и како торба за мобилни телефони, чанта за очила, акварели торба за алатки за шминка. Значаен Подарок : Значаен подарок за најдобри пријатели, роднини, љубовници, соработници или можеби многу уникатно уживање за себе.Нашата козметичка торба е одличен избор за празнични подароци, како што се роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените. Специјален Дизајн : може лесно да го истакне вашиот личен карактер и вкус. Материјал : Водоотпорен материјал и лен, метален патент, тој е издржлив, водоотпорен, отпорен на нечистотија, лесен за чистење, лесен, мек и еколошки.Двострано печатено. Големина : Должина 9,8 Инчи, Ширина 1,9 Инчи, Висина 6,8 Инчи. Совршена големина за да имате многу потреби како што се козметика, очила за сонце, ЛИЧНА карта, мобилен телефон, клучеви од автомобил, СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. Цел : не само што може да се користи како козметичка кеса, туку може да се користи и како торба за мобилни телефони, чанта за очила, акварели торба за алатки за шминка. Значаен Подарок : Значаен подарок за најдобри пријатели, роднини, љубовници, соработници или можеби многу уникатно уживање за себе.Нашата козметичка торба е одличен избор за празнични подароци, како што се роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените. Специјален Дизајн : може лесно да го истакне вашиот личен карактер и вкус. Козметичката кеса има голем капацитет и е лесна за ракување. Кога сакате да патувате или да работите, носењето на оваа козметичка кеса може да ви заштеди многу простор и да ви заштеди многу проблеми при наоѓање предмети. Можете да ставите козметика, четки за шминка, крема за сончање, спреј итн. во вашата торба за шминка. Тоа е одличен избор за подарок, изненадување за специјални луѓе во посебни денови. Тоа е добар избор за подарок за баба, мајка, тетка, ќерка, сестра, пријателка, вработена, наставничка, медицинска сестра, лекар, сопруга,колешка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата