oyојлукикат зелена грав паста кожа маче не'рѓосувачки челик изолирана чаша не'рѓосувачки челик вакуум изолирана кригла чаша за чаши мода дама за слама чаша од слама

oyојлукикат зелена грав паста кожа маче не'рѓосувачки челик изолирана чаша не'рѓосувачки челик вакуум изолирана кригла чаша

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Моден стил : Одлучете се за класичен гроздобер инспириран од ракав за проверка на Tweed, кој е трендовски и разноврсен, со кожна ознака за затворач. Изведете го на улица, прилагодете ја лентата до најсоодветната должина, носете ја со рака или каиш, елегантен или шик стил како што сакате. Шик облик на мачки : Облик на мачки во чаша врвот полн со прекрасна смешна. Скршете ја својствената форма на чашата и се издвојувајте веднаш. Врвна форма на мачки, пијте позабавно. Допрете го малото уво и допрете за да ја отворите устата на мачката. Мека слама : Посебен материјал за производи за бебиња. Материјали за оценка на храна : Безбедност без вкус. Порака од не'рѓосувачки челик : Внатрешниот резервоар е изработен од 316 не'рѓосувачки челик и алкална отпорност, отпорност на корозија поздрава. Име : Кожа маче од не'рѓосувачки челик Изолиран cupcapacity : 500 ml материјал : Внатрешниот резервоар е изработен од 316 големина на не'рѓосувачки челик Производ Големина : Висина од 210мм со дијаметар на чаша 67ММИНСУЛАЦИЈА Опсег : Температурата на AM Bient IS20 ℃ ± 5 C , истурете во 95 C ± 1 ℃ ≥38 ℃ (6 часа (6 часа (6 часа ') Тип на пијалоци : вакуумски колби и термози ФАТУРУРА : Преносен, одржлив затвор : снежна Whiteapplication : кафе пиво вино вода Tea Advantage : Безбеден материјал за храна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата