Oysterboy Super Hero Quality Threads везени тактички декоративни апликации за кука и јамка за поддршка за костуми cosplay diy јакни фармерки облека ранец Подароци

Oysterboy Super Hero Quality Threads везени тактички декоративни апликации за кука и јамка за поддршка за костуми cosplay diy

Достапно за вашата нарачка
DEN 270.40
Залиха:

Високо квалитетен трајни добро изработени трајни навои извезени тактички декоративни апликации. Совршено за космеј, костум, DIY, подароци за роденден и приврзаност кон кожна јакна од мотоцикл/ велосипедисти, елеци, багаж, ранци, вреќи со опрема, кошули, фармерки, дресови, јакни, капи, елеци, облека, шкафови, прозорци за автомобили, Телефонски случаи, телефонски случаи со телефон, Телефонски случаи, Телефонски случаи итн. Одлични подароци за вашите деца, синови, ќерки, внуци, внуци, пријатели и семејство. Идеално за колекции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата