Озборн 00056425SP 56425SP Абразивна цевка четка, материјал за полнење со алуминиум оксид, 0,165 “

Озборн 00056425SP 56425SP Абразивна цевка четка, материјал за полнење со алуминиум оксид, 0,165 “

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Наменето за ултра фино дебагирање и чистење на дупките произведени од микро дупчење, но нема да го смени дијаметарот или завршницата на површината. На алатките за напојување, овие четки користат дејство за прелистување на странично. Тие исто така можат да се користат рачно. Апликации : Авион и воздушна вселена, компјутер и електроника, медицинска опрема, хидраулични фитинзи. Наменето за ултра фино дебагирање и чистење на дупките произведени од микро дупчење, но нема да го смени дијаметарот или завршницата на површината. На алатките за напојување, овие четки користат дејство за прелистување на странично. Тие исто така можат да се користат рачно. Апликации : Авион и воздушна вселена, компјутер и електроника, медицинска опрема, хидраулични фитинзи. Абразивна четка за цевки. 0,165 "Дијаметар, 600 Грит Алуминиум оксид Пополнување материјал, 1" Должина на четката, 5 "вкупна должина, 0,093 дијаметар на стебло, дијаметар од 5/32".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата