PAIIDE CGTFY Гинекомастија Компрес Резервоарот Врвот, Менслим Гинекомастија Компресија Резервоарот, Мажите Компресија Резервоарот Врвот

PAIIDE CGTFY Гинекомастија Компрес Резервоарот Врвот, Менслим Гинекомастија Компресија Резервоарот, Мажите Компресија Резервоарот

Достапно за вашата нарачка
DEN 279.68
Залиха:

92% Полиестер, 8% Спандекс. Врвот На Резервоарот За Компресија На Гинекомастија : овој врв на резервоарот за компресија на гинекомастија е дизајниран да ги преобликува машките гради, половината и стомакот, да го намали појавувањето на гинекомастија, да ги скрие човечките гради и пивскиот стомак, да го исправи грбот и да обезбеди непосреден изглед за слабеење. Премиум Ткаенина : Нашиот Врв На Резервоарот За Компресија На Менслим Гинекомастија е издржлив, трајна еластичност, брзо сушење, удобно, дише и антиалергија; двослојна ткаенина на стомакот, ја таргетира областа на проблеми и обезбедува силна компресија на желудникот. Удобност На високо Ниво : лесното, високо еластично влакно нуди одлична удобност, исклучително дише, меко и пријателско за кожата. Речиси ќе заборавите дека го носите, супер лесно да го облечете и соблечете. Инстант Рамен Абдомен Ефект, овој менслим гинекомастија резервоар за компресија врвот специфични силна функција на стомакот, што ви дава моментален ефект на стомакот, додека градите исто така имаат ефект на компресија, криејќи ги градите на мажот("човечки гради"), создавајќи совршена крива на обликот на телото за вас. Овој производ е многу погоден за решавање на проблемот со пивскиот стомак и криење на машките гради. Погодни сите Прилики : компресијата на менслим гинекомастија може да се совпадне со секој стил на облека и нема да се навива, без разлика дали сте дома, на работа, на забава или во теретана, тоа може да ви помогне совршено да одговорите на различни прилики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата