Paiiige DCF07D-100-A024 Hula Девојка / за стрели f-07D / Docomo Ексклузивен Случај

Paiiige DCF07D-100-A024 Hula Девојка / за стрели f-07D / Docomo Ексклузивен Случај

Достапно за вашата нарачка
DEN 555.36
Залиха:

Број На Модел На производителот : DCF07 D-100-A024. Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув мастило за стврднување и завршна обработка на горниот слој (без печатење на страните). Компатибилни модели/Големини : стрелките f-07 D / Docomo само. Телефонот не е вклучен. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ●Сликата е композитна слика (слика) и може да се разликува од вистинскиот производ. Број На Модел На производителот : DCF07 D-100-A024. Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув мастило за стврднување и завршна обработка на горниот слој (без печатење на страните). Компатибилни модели/Големини : стрелките f-07 D / Docomo само. Телефонот не е вклучен. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ●Сликата е композитна слика (слика) и може да се разликува од вистинскиот производ. Овој дизајн е неодолив за љубителите на хаваи кои ја отсекуваат сценографијата за танцување хула. Опис на производот : Материјал : случај тело/Поликарбонат Третман : ув стврднување мастило, завршна обработка на горниот слој (без печатење на страна) компатибилни модели; Големина : Стрелки f-07 D/Docomo ексклузивно. * Моделот не е вклучен . Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ●Сликата е композитна слика (слика) и може да се разликува од вистинскиот производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата