Пакет Сет 2, Ktrio Акрилик Јасна Брошура носителот 8.5 x 11 инчи 2 Пакет, Акрилик Пошта Носителот Јасна Пошта Организаторот Countertop 6 x 2.5 x 4 Инчи 1 Пакет За Домашна Канцеларија

Пакет Сет 2, Ktrio Акрилик Јасна Брошура носителот 8.5 x 11 инчи 2 Пакет, Акрилик Пошта Носителот Јасна Пошта Организаторот

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

€Големина и Пакет● сортирачот на пошта мери 6 (L)) x 2,5 (W) x 4 (H) инчи. Делот е широк за да собере предмети со ширина од 2,5 инчи (64 мм) приближно, со вклучено 1 пакување. Носителот на брошурата има димензии 8,5 х 11 Инчи со вклучен пакет 2. ●Премиум Акрилен Материјал●организаторот на пошта и држачот за брошури се изработени од премиум проѕирен акрилик, издржлив и лесен, кој е отпорен на кршење и отпорен на гребење. Акрилот е густ и транспарентен за лесен поглед и долгорочна употреба. ●Самостоен И Тркалезен Дизајн ● овој држач За акрилни поштенски букви има силна самостојна основа и дизајн со кружни рабови за лесно ставање или преместување пораки, букви или бележник. Носителот на брошурата има заоблени рабови и закосена поддршка за грбот , безбедна и извонредна. ●Транспарентен И Функционален ● со стилски проѕирен акрилен материјал, овој држач за букви ви овозможува да ги распоредите основните работи на вашето биро во совршен ред и брзо да пребарувате без да гледате наоколу. Јасниот држач за литература е транспарентен за да им овозможи на луѓето да ги гледаат вашите брошури од далеку. ●Повеќенаменски ● овој држач за букви по пошта е идеален за букви, визит-картички, бележник, сметка и многу повеќе, стилски и убав на кој било шалтер или биро. Носителот на брошурата е совршен за држење флаери, хартија, сметки, брошури, брошури, памфлети и други документи до ширина од 8,5 инчи. Ktrio Акрилик Јасна Брошура носителот 8.5 x 11 инчи Биро Или Ѕид Планината 2 Пакет, Акрилик Пошта Носителот Јасна Пошта Организаторот Countertop 6 x 2.5 x 4 Инчи 1 Пакет За Домашна Канцеларија Училиште.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата