ПАЛ 2000 Лов Ножеви Секира - Обичај Рачно Изработени-Висок Јаглерод Нерѓосувачки Челик - Викинг Главата Само Секира-Прекрасни Секира-Секира Главата Со Кожа Обвивка, Т

ПАЛ 2000 Лов Ножеви Секира - Обичај Рачно Изработени-Висок Јаглерод Нерѓосувачки Челик - Викинг Главата Само Секира-Прекрасни

Достапно за вашата нарачка
DEN 377.60
Залиха:

Вкупна Должина : 6,5 "Инчи Сечење Сечилото Должина : 4,5" Инчи-Танг Должина : 6,5 " Инчи Само Секира Главата, Убава Неверојатна Уметност На Секира. Рака фалсификувани Нерѓосувачки Челик Секира Секира Викинг Фрлање Секира Со Уникатен Дизајн. СЕЧКАЊЕ - агресивен дизајн на агли на сечење за подобар и ефикасен контакт - Идеален За сеча дрвја и рифови трупци со средна до голема големина. Прекрасна И Цврста Дрвена Рачка. Вклучена Е Рачно Изработена Издржлива Кожна Обвивка. Прилагодено Рачно Изработени Нерѓосувачки Челик Викинг Секира Главата Прекрасна Вкупна Должина : 6,5 "Инчи Сечење Работ : 4,5" Инчи Танг Должина : 6,5 " Инчи Само Главата Со Кожа Обвивка : Убава Неверојатна Уметност На Секира. Вклучена Е Рачно Изработена Издржлива Кожна Обвивка. ОВАА СЕКИРА доаѓа со зачудувачки > нерѓосувачки челик сечилото модел произведен од легиран челик во убави рачно фалсификувани модели. Оваа Секира има висококвалитетна содржина за да даде одличен раб и остри вештини. Цврстината на сечилото на овој нож е HRC 58-60 во лабораторија и беше изострена со рака на остар раб. рацете на издржлива висококвалитетна кожна обвивка вклучуваа крава кожа. Купување мора да бидете сигурни и да потврдите дека имате 18 години и дека сте во можност законски да купите и држите ставка и да ја користите одговорно.***** Купете Со Доверба .*****.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата