Памучни Маици Мажи Мажи Обична Почва Патент Врвот Кошула Свртете Јака Блуза Краток Ракав Врвот Кошула Симпатична Влечки

Памучни Маици Мажи Мажи Обична Почва Патент Врвот Кошула Свртете Јака Блуза Краток Ракав Врвот Кошула Симпатична Влечки

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Произведен Од Мека Памучна Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор / Океанска Облека. Увезени. Круг Класичен прстен затворање. Миење Раце Само. Произведен Од Мека Памучна Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор / Океанска Облека.Суво, Перење, Машинско Перење / Миење Раце Во Ладна Вода. Закачете Суво И Ниско Железо Доколку Е Потребно.Секој Проблем Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ќе Добиете Најдобро Решение. Сите отпечатоци од цвеќиња додаваат тропска привлечност на оваа секојдневна кошула на плажа и ја прават оваа кошула со копчиња да се избере за секоја пригода.Бидејќи материјалот ќе биде малку намален по миењето, ако претпочитате лабаво вклопување нарачајте една големина нагоре од големината на ознаката. Обични кошули за вратот на хенли, јака за држење, едноставен стил, еднобојна боја, тенок фит, долг ракав(Превртување), затворање со копчиња, заоблен раб, избрани детали за копчињата.Совршен за пролет, aut и лето, моден стил, свечена работа, деловна облека, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. Оваа кошула со памучно копче не само што е удобна,туку е и едноставна за перење.Упатствата за лесна нега се како што следува : Рачно Перење / Миење Во Машина Ладно,Закачете Суво,ниско железо доколку е потребно. Обични кошули за вратот на хенли, јака за држење, едноставен стил, еднобојна боја, тенок фит, долг ракав(Превртување), затворање со копчиња, заоблен раб, избрани детали за копчињата.Овие деловни секојдневни кошули со кратки ракави за мажи стилски тенки кошули може лесно да се совпаднат со панталони за облекување, панталони, чино и фармерки. Машки кошули секојдневно лето Совршено За пролет, aut и лето, моден стил, свечена работа, деловна облека, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. Одлично за секојдневно носење, дом, уличен стил, облека на плажа, хип-хоп, забава, фестивал, костим или некои други секојдневни прилики. Стојат јака, едноставен стил, цврста боја, тенок одговара, краток ракав, затворање копче надолу, заоблени полите, избрана копчето детали. Материјал : памук и лен. Мека и удобна за вашето тело. Карактеристики : Секојдневен, раширен јака, краток ракав, лесен, еднобоен, копче нагоре, ленени кошули, летен врв, редовно вклопување, џеб на градите. Стилски и Модерен Дизајн : Совршени сите прилики, особено обични излегувања, активности на плажа и лето и многу повеќе имајќи ја предвид секоја сезона. Класичен секојдневен фустан кошули за мажи/ момчиња/ средношколци или студенти/ сите млади или возрасни. Совршено се совпаѓаат со цврсти маици, панталони, фармерки или секојдневни шорцеви на плажа за да бидете ладни и опуштени цело време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата