Памук со ликовна уметност рачно изработен авганистан памук подготвен да се обеси за декорација на домашен wallид 169 x 17 panwd0009

Памук со ликовна уметност рачно изработен авганистан памук подготвен да се обеси за декорација на домашен wallид 169 x 17 panwd0009

Достапно за вашата нарачка
DEN 784.00
Залиха:

ABCWD0009 ликовна уметност рачно изработена авганистан памук подготвен да виси за украсување на домашна уметност. Персиска минијатурна ликовна уметност рачно изработено сликарство подготвено да се обеси за украсување на домашни wallидови. Ние само професионално правиме рачно платно минијатурно ликовно рачно изработено сликарство, можеме да управуваме со секаков стил, како портрет, пејзаж, животно, мртва живот, цвет, морски пејзаж, итн. Нашата најголема предност е прилагодување, и големина и дизајн прилагодување. Што е најважно, ние ја сметаме „услугата на клиентите“ како прв. Оваа уметност е погодна за украсување на домашен wallид, исто така се користи како подарок.nnfeatures : ncanvas, висококвалитетен авганистан памучен ликовната уметност Handmaden Beautiful Design со врвен квалитет. Спецификација : Nbrand : ABC килим Килимснмодел : ABCWD0009 NCAGETOR : ARTNPRIMARY MATERY : памук wallncondition : Добра состојба на површината на потеклото : Афганистанска ликовна уметност рачно изработено авганистански памук подготвен да се обеси за домашна wallидна уметност декорација ABCWD0009 (169 "x 17").

Кон својствата

nBrand:
ABC Rugs KilimsnModel

Најдобри предлози во категоријата