PANASONIC CR 3v Литиум Монета Батерија

PANASONIC CR 3v Литиум Монета Батерија

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Економичен масовен пакет. Висок напон од 3 волти. Исклучително мал само-празнење за долга услуга и рок на траење. Компактен и лесен, со исклучително висока енергетска густина по единица тежина. Исклучително силни карактеристики на пулсот на оптоварување. Примарните литиумски батерии на панасоник се компактни, високо-енергетски, многу сигурни и погодни за различни апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата