Панк -рок класичен пирамида со кожен појас од каросери

Панк -рок класичен пирамида со кожен појас од каросери

Достапно за вашата нарачка
DEN 447.20
Залиха:

Кожа и синтетички. Затворање на тока. Суво крпа чиста. Синтетичка кожа со висок квалитет. Доаѓа со гаранција од 1 година. Двојно обложени столпчиња за дополнителен сјај. Повторно засилен материјал што го држи својот изглед подолго. Студиите приложени w/ тешки делови. Кожа и синтетички. Затворање на тока. Суво крпа чиста. Синтетичка кожа со висок квалитет. Доаѓа со гаранција од 1 година. Двојно обложени столпчиња за дополнителен сјај. Повторно засилен материјал што го држи својот изглед подолго. Студиите приложени w/ тешки делови. Високо квалитетен синтетички кожен појас. Забележете дека секој појас има 5 дупки за да можете да го прилагодите ременот. Дупките се поставени на 1 инч од друг. Како да ја изберете точната големина на ременот : Удобно измерете го обемот околу половината со помош на мерна лента. Заокружете до најблиската инч. Користете ги посочените големини за да изберете најдобра големина заснована на мерењето на половината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата