Партнери Бренд PFD1812 Воздушна Пена Диспензерот Пакети, 1/8 x 12 x 175', Бела

Партнери Бренд PFD1812 Воздушна Пена Диспензерот Пакети, 1/8 x 12 x 175', Бела

Достапно за вашата нарачка
DEN 1327.84
Залиха:

Преносливото пакување на диспензерот е одлично за употреба на работната станица. Лесната пена го одржува производот заштитен и чист. Отпорен на влага. Вкрстено перфорирано на 12" за лесно откинување. 1/8 инчи х 12 инчи х 175' воздушна пена диспензерот пакети. Амортизирање на воздушна пена во погодно пакување на диспензерот! преносливото пакување на диспензерот е одлично за употреба на работната станица. Лесната пена го одржува производот заштитен и чист. Отпорен на влага. Вкрстено перфорирано на 12 инчи за лесно откинување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата