Паста за заби на виолетова коректор, паста за заби во боја, заби во боја на заби, белење на паста за заби, коректор што ја избегнува пастата за заби за чистење на заби?

Паста за заби на виолетова коректор, паста за заби во боја, заби во боја на заби, белење на паста за заби, коректор што ја избегнува

Достапно за вашата нарачка
DEN 1068.80
Залиха:

【Длабоко чистење】 Виолетова паста за заби - Паста за заби во боја содржи напредна формула за отстранување на дамки за да ги отстрани честичките на храната и длабоките дамки вградени во нив за да се постигне ефектот на отстранување на длабоките дамки. Направете ги забите побели и направете ја вашата насмевка поубава. 【Паста за заби за отстранување на дамки】 Виолетова паста за заби за белење на забите може да навлезе во емајл пукнатини, длабоки дамки вградени таму. 【Лесно за носење и употреба】 Оваа виолетова паста за заби е дизајнирана со мала компактна големина и е лесна. Дизајнот од типот на печатот со шише го прави поудобен за употреба. 【Поправка на непцата】 Белењето на забите за заби е корисна за поправка на непцата и десензибилизација на забите, обезбедувајќи долготраен свеж здив за здравјето на забите и непцата, тоа е добар избор за борба против лошиот здив. 【Природни состојки】 Екстракција и подготовка на хербални природни состојки обезбедуваат очигледен ефект на белење на забите и крајно безбедно решение за непцата и забите. Pourt Платна за заби за заби】 Паста за заби во боја содржи сорбитол, ксилитол, глицерин и други природни состојки, обезбедуваат сеопфатна заштита за непцата и забите и го прават вашиот здив посвежја. 【Белење на забите】 Пената за чистење на паста за заби може ефикасно да ги исчисти и раствори дамките на забите и исто така длабоко чистете ја устата, оставајќи го вашиот здив посвежја и непцата поздрави. 【Длабоко чистење】 Паста за заби на виолетова корекција содржи напредна формула за отстранување на дамки за да се отстрани тврдоглавиот чај, дамките од кафе. Направете ги забите побели и направете ја вашата насмевка поубава. 【Свеж здив】 Белењето на виолетовите заби содржи екстракти од билки, вкусот е долготраен и свеж, обезбедувајќи долготраен свеж здив за здравјето на забите и непцата. Тоа е добар избор за борба против лошиот здив. 【Преносна】 Оваа виолетова паста за заби е дизајнирана со мала компактна големина и лесна текстура. Дизајнот од типот на печатот со шише за печат го прави поудобно да користите белење на паста за заби. Функција? Ефективна во осветлувањето на забите? Ја корегира бојата на забите со неутрализирање на жолтите тонови? Неинвазивен третман? Може да се користи секој ден без негативни ефекти? Виолетова боја, но не остава зад себе остаток.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата