Патика Познати чевли за пластични фиоки за складирање/канти за складирање на патики за складирање на чевли за складирање на чевли, во изобилство на прашина за чува?

Патика Познати чевли за пластични фиоки за складирање/канти за складирање на патики за складирање на чевли за складирање на

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

【Прикажете ги чевлите】 Оваа решетка за чевли може да ги направи вашите скапи и омилени чевли добра колекција и прикажување и да ги чуваат безбедни од прашина. Можете да го организирате вашиот кабинет за чевли слободно според вашата волја и да ги ставите на кое било место што ви се допаѓа. 【Трајно, тоа е организатор на плакарот за корисниците. 【Добар квалитет на пакување】 За разлика од нашите конкуренти, ние го спакуваме нашиот чевли со целосна грижа за да немате скршени полици за складирање. 【Повеќекратни прилики】 Нашата преносна корпа за складирање на плакари ги земате работите погодни за складирање. Нашиот организатор на конзерви може да се користи како аголна полица, кутија за играчки или складирање на играчки, складирање на коцка, складирање на облека, лего складирање или коцки за складирање. Може да се користи и како организатор на кујна. 【Пораки со повеќекратна употреба】 Дали барате совршен случај за приказ на решетката за чевли што може да го реши проблемот со чување на чевли? Нашите пластични кутии за отпадоци може да се користат како лавици за чевли за влегувањето, под клупата за чевли за софа, под складирање во кревет, кабинет за складирање и складирање на облека, аголни полици или каде и да посакате. Тоа е одличен начин да ги одржувате чевлите организирани. Овие разноврсни канти за складирање можат да се користат во кој било хомероум, одлични за одржување на мали предмети организирани и лесни за наоѓање, идеални за додатоци, марами, ремени, организатор за складирање на играчки и складирање на капа. Главните карактеристики за складирање на канти за складирање имаат силно запечатување на магнетни отвори за запечатување на големи капацитети, обезбедуваат циркулација на воздухот и превенција на мирис, контејнерите за чевли остануваат свежи. Водоотпорен и лесен за чистење, не повеќе загрижувачки за прашината со кутија за чевли што се перат. Лесна дневна грижа - Чистете со благ сапун и вода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата