Peiiwdc Куче Скали, Миленичиња Сунѓер Чекори 3/4 Нивоа Чекори Куче Скали За Мали Кучиња Мачки Куќа Рампа Скала Отстранлив Перат Миленичиња Резерви

Peiiwdc Куче Скали, Миленичиња Сунѓер Чекори 3/4 Нивоа Чекори Куче Скали За Мали Кучиња Мачки Куќа Рампа Скала Отстранлив Перат

Достапно за вашата нарачка
DEN 550.40
Залиха:

3/4 Нивоа Чекори Куче Скали За Мали Кучиња Мачки Куќа Рампа Скала Отстранлив Перат Миленичиња Материјали 100 Проценти сосема нов и висок квалитеткарактеристики : Надворешен фланелен, дише, внатрешен сунѓер со висока густина, мек и удобен, флексибилен, спречува миленичиња да бидат повредени.2 стилови за избор, идеални за вашите миленици да стигнат до нивните омилени места.Нашите скали за миленичиња се совршен додаток за помагање на вашите мали кученца или мачиња да стигнат до тој висок кревет или кауч.Отстранлив и перат, дното против лизгање ги прави овие кучешки скали за мали кучиња многу цврсти, препорачани за помали кучиња, мачки или кученца.Ве молиме имајте предвид дека пред купувањето, видете ја големината јасно.Спецификација : Надворешен Материјал : Фланелфилинг : Сунѓер3 Нивоа Големина : прибл.60х42х39см/23, 62х16, 54х15, 35н4 Нивоа Големина : прибл.80х42х50см/31, 4х16, 54х19, 69бојка : како што покажаа сликитеквантитет : 1 Pc Note : Нема малопродажен пакет.Ве молиме дозволете 0 1см грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Пакетот вклучува : 1 х Миленичиња Куче Скали (други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Кон својствата

Outer Material:
FlannelFilling

Најдобри предлози во категоријата