Пелена За Пилешко Милениче зеродис,Пелена За Пајчиња За Пајчиња За Пајчиња За Пајчиња За Пајчиња За Пајчиња За Пајчиња За Еднократно Перење Пелени Од Гуска Пелени ?

Пелена За Пилешко Милениче зеродис,Пелена За Пајчиња За Пајчиња За Пајчиња За Пајчиња За Пајчиња За Пајчиња За Пајчиња За Еднократно

Достапно за вашата нарачка
DEN 128.64
Залиха:

Прекрасен Изглед : пелените од живина за Миленичиња изгледаат одлично и го прават вашето домашно милениче да се истакне. Погоден за кокошки, патки, гуски и друга живина. Квалитетен Материјал : пилешките пелени За Миленичиња се направени од мек полиестер за мекост и удобност. Перат и еднократно. Прилагодливи : пилешки пелени ремени за рамо се прилагодливи и еластични, што го олеснува носењето на која било големина на домашно милениче од живина. Одлични Подароци : Пелените За Пајчиња За Миленичиња се лесни и лесни за чување, што ги прави одличен подарок за пријателите или семејството со домашни миленици. Водоотпорен Дизајн : Пелените Од Патка се обложени со водоотпорен материјал. Измет од миленичиња и урина нема лесно да истекуваат, одржувајќи ја просторијата или подот чисти. Прекрасен Изглед : пелените од живина за Миленичиња изгледаат одлично и го прават вашето домашно милениче да се истакне. Погоден за кокошки, патки, гуски и друга живина. Квалитетен Материјал : пилешките пелени За Миленичиња се направени од мек полиестер за мекост и удобност. Перат и еднократно. Прилагодливи : пилешки пелени ремени за рамо се прилагодливи и еластични, што го олеснува носењето на која било големина на домашно милениче од живина. Одлични Подароци : Пелените За Пајчиња За Миленичиња се лесни и лесни за чување, што ги прави одличен подарок за пријателите или семејството со домашни миленици. Водоотпорен Дизајн : Пелените Од Патка се обложени со водоотпорен материјал. Измет од миленичиња и урина нема лесно да истекуваат, одржувајќи ја просторијата или подот чисти. Спецификација : Тип На Ставка : Пелени За Живина За Домашни Миленици Материјал : Полиестерски Пакет : 1 х Пелени За Живина За Домашни Миленици Забелешка : ве Молиме дозволете некои грешки во рачните мерења.

Кон својствата

Item Type:
Pet Poultry Diapers
Material:
Polyester
Package:
1 x Pet Poultry Diapers:
Note:
Please allow for some errors in manual measurements. :

Најдобри предлози во категоријата