Пенкало За Чистење На Слушалки Bluetooth, Повеќенаменска Мека Четка За Чистење, Што Се Користи За Чистење Нечистотија Од Слушалки, кутија За Слушалки Bluetooth, Мобилен Теле

Пенкало За Чистење На Слушалки Bluetooth, Повеќенаменска Мека Четка За Чистење, Што Се Користи За Чистење Нечистотија Од Слушалки,

Достапно за вашата нарачка
DEN 95.84
Залиха:

Двоен крај скриен дизајн _ Компактно И преносливо пенкало за чистење 3 во 1, опремено со висококвалитетен сунѓер за собирање, четка со висока густина и метална врвка, за задоволување на различни потреби за чистење. Метал ниб _ пенкало форма дизајн за подобро чистење, лесно може да се исчисти нечистотијата на bluetooth слушалки, мобилни телефони, камери, таблети, лаптопи и други дигитални производи, темелно чистење на јазот. Висококвалитетна четка _ висококвалитетната четка лесно може да ја исчисти нечистотијата и прашината, да обезбеди блутут слушалки, мобилен телефон, чист и уреден глушец. Носете го насекаде_4. 2во е лесен и лесен за носење на телото во секое време, може да се користи во секое време, насекаде. Услуга по продажбата доколку имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Четката за чистење слушалки Bluetooth е составена од држач за пенкало, повеќефункционална глава за чистење и капаче за пенкало. Мултифункционалната глава за чистење вклучува : сунѓер за собирање : чистење на кутијата за слушалки и одделот за слушалки. Глава за трансплантација на коса со висока густина : исчистете ја звучната дупка на слушалката. Метална врвка : чисти тврдоглави дамки. (Забелешка : Не користете метален врв за пенкало за чистење на портата за полнење телефон/слушалки).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата