Пентакс Супер Програма 35мм СЛР Филмска Камера СО СМЦ Пентакс-Објектив 1:2 50мм

Пентакс Супер Програма 35мм СЛР Филмска Камера СО СМЦ Пентакс-Објектив 1:2 50мм

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Списокот вклучува тело на камерата и објектив од 50мм Пентакс. Компатибилен со сите леќи За Монтирање На Пентакс К. Ова е филмска камера, а не дигитална. Само рачен фокус. Нема автоматско фокусирање. Одлична студентска камера. Ве молиме проверете со прирачниците на вашите корисници или продавачот дали сакате да ја потврдите компатибилноста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата