перики 1 - Www.laboratoire-prothesiste-dentaire.com

13х4 Хд Транспарентна Чипка Фронтална Перика Бразилско Тело Бран Чипка Предна Перика Човечка Коса Чипка Фронтални Перики За

БЕЗ ПРОЛЕВАЊЕ И ЗАПЛЕТКУВАЊЕ БЕСПЛАТНО : 100% Необработена Бразилска Девица Човечка Коса, 10а Бразилски Бр

DEN 3951.84
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Мис Але Чоколадо Кафеава Чипка Предна Перика Човечка Коса 150% Густина Костенлив 13х4 Бран На Телото Чипка Предна Перика Човечка

Чоколадо Кафеава Чипка Перика Материјал За Човечка Коса : 100% бразилски материјал за човечка коса, целос�

DEN 1900.64
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Оксели Долга Права Коса Црвена Боја Синтетичка Чипка Предни Перики Природна Линија На Коса Без Лепак Чипка Отпорна На Топлина

Материјал за перика : оваа перика е изработена од синтетички влакна отпорни на висока температура, кои с

DEN 798.40
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Аокадуте Лента За Глава Кратки Кадрави Перики за Црни Жени над 60 Човечки Влакна Црни Боб Пикси Перики 8 Инчи 150% Перики Без

· П : Зошто косата што ја добивам мириса малку лошо? Со цел периките да бидат постабилни и поудобни на ваш

DEN 447.84
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Канелес Машка Кадрава Перика Кратка Кафеава Перика Меки Меки Синтетички Природни Костими Перики За Коса За Машко Момче

Прво исчешлајте ја косата со метален чешел со жичана игла Измијте и негувајте користејќи малку благ шам

DEN 1.67
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Влошки Салон Водоотпорни Наметки Шампон Наметка За Еднократна Употреба За Перење Коса Нега На Коса Безжично Длабоко Кондиционирање

За Еднократна Употреба, Лесен И Лесен За Употреба Боја : Транспарентна Погоден За Многу Прилики Како Бое

DEN 3.33
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Рефлектор Боб Човечка Коса Перики Со Удирања 10 Инчен Омбре Кафеава Кратка Боб Перики За Црни Жени Бразилска Девица Коса Перика

Псж ПЕРИКИ со УДИРАЊА : Кратки боб перики со удирања за млада девојка и жени Слаба јаки права текстура, П�

DEN 1.00
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Ксингванг Кралицата Аниме Ања Фалсификатор Косплеј Перика Краток Градиент Розова Партија Перики За Жени Девојки

Карактер : Ања Фалсификатор Материјал : Влакна Отпорни На Топлина Боја : како што покажува сликата...

DEN 415.68
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Боб Перики За Жени Црвена Пекабу Перика Синтетичка Коса Права Боб Перика Должина На Рамото Црна Со Црвени Нагласува Перика Тапи

`+Уникатен дизајн】 боб пекабу перика Стилот на пекабу е стил со прскање боја,малку заслепување! Нашите п

DEN 399.68
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Омбре 1б Браун Боб Бразилски Директно Нагласи 13х4 Чипка Фронтална Кратка Боб Перика Реми Коса HD Чипка Предна Човечка Коса

БЕЗ ПРОЛЕВАЊЕ И ЗАПЛЕТКУВАЊЕ БЕСПЛАТНО : 100% Необработена Бразилска Девствена Човечка Коса, 10а Бразилск�

DEN 0.33
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Ижихаоли Кутија Плетена Перика За Црни Жени 24 инчи 13х2, 5 Чипка Предна Црна Перика Синтетичка Лесна Рачно Врзана Чипка Напред…

Сите плетенки се рачно плетени користејќи висококвалитетна свила со висока температура, Резервирајте �

DEN 1215.68
Достапност: Достапно за вашата нарачка
10инкратка Боб Перика Со Шишки Човечка Коса Боб Со Шишки Перика Човечка Коса 150% Густина Директно Тресне Боб Перика За Жени

Материјал : 100% необработена бразилска права човечка коса ниту една машина за чипка не направи перики, ви

DEN 2.00
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Скајити Кратка Права Коса Перика Синтетичка Перика За Црни Жени Црна Пикси Намалување На Топлина Отпорни На Влакна Перики

без разлика дали сте во потрага за перика за секојдневна употреба или еден може да се носат на посебен н�

DEN 2.00
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Држач За Продолжување на косата Пренослив Професионално Дизајниран Држач За Закачалка За Перика Држач За Продолжување На Перика

Одлична Функција : многу екстра долги екстензии за коса, перики, опашки, така што ви треба дополнителен д

DEN 0.33
Достапност: Достапно за вашата нарачка
РУСОКОСА ЕДНОРОГ Средна Русокоса Перика Долга Брановидна Омбре Лонде Перики За Жени Синтетичка Перика Со Средна Должина На Рамото…

●Премиум Материјал● : Долги омбре русокоси перики за жени,перика е изработена од висококвалитетни син�

DEN 2.00
Достапност: Достапно за вашата нарачка
4 * 4 Мека Свилена Основа Затворање На Чипка 20 Перуанска Коса Реми Човечка Коса Рачно Изработена Длабока Бран Природна

Рачно Изработена Свилена Основа Затворање На Чипка 4"Х4", 20 " длабок бран 100% Девствена Реми Човечка Коса, Б

DEN 0.33
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Кратка Коса Перика Штанд, Пренослив Статив Склопувачки Перика Фен. Издржлив. Држач За Перика. Патување Перика Стои. Со шупливи

2 пакување (црн Дисплеј разни перики на продавница во нивната најубава форма за да ги привлечат клиентит

DEN 0.67
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Енивуозо Без Лепак У Дел Човечка Коса Перики За Црни Жени Бразулијан Реми Човечка Коса Кратка Боб Половина Перика

?100% ПЕРИКИ ЗА ЧОВЕЧКА КОСА ЗА ЦРНИ ЖЕНИ 100% бразилски девствен човечки материјал за коса беше исечен од е�

DEN 1.33
Достапност: Достапно за вашата нарачка
WKLOUYHE Долга Брановидна Перика За Жени Синтетичка Кадрава Перика Со Удирања Влакна Косплеј Перика За Девојчиња Секојдневна

●Висококвалитетен Материјал ● Оваа перика изработена од висококвалитетна синтетичка коса, без мирис,

DEN 1.67
Достапност: Достапно за вашата нарачка
XZGDEN 30 Инчен Бран На Телото Перика За Жени 13x1 Омбре Мед Русокоса Кафеава Лабава Длабока Долга Фронтална Нагласи Чипка Предна

?? Квалитет : Влажна И Брановидна Човечка Коса Перики Со Еластична и Дише мрежа, тоа ќе биде удобно за ваш�

DEN 1.00
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Bynlna Боб Перика Човечка Коса 13x4 HD Чипка Предни Перики За Црни Жени 180% Густина Без Лепак Перики Краток Директно Боб Перика

Користете шампон и регенератор за миење Може да се користи за свадби, семејни и пријателски собири, пату

DEN 2.67
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Перика за Замена на косата, Перики Модна Предна Чипка Хемиски Влакна Три Нишки Перика Валкани Валкани уши Може Да Бидат Топло

Ве молиме Запомнете : Бојата На Оваа Ставка Може да Варира Поради Својствени Варијации во Производствот

DEN 0.33
Достапност: Достапно за вашата нарачка
АНИСУЛ Омбре Кафеави Кадрави Перики За Црни Жени Долга Кадрава Афро Перика со Шишки За Жени Голема Жива Меки Коса Без Лепак

Висина : 17 инчи Тежина : 280гр.Предност : лесна,кадрава и мека,мека и живописна Големина на капачето : околу

DEN 2.00
Достапност: Достапно за вашата нарачка
ЛЕОСА Сива Слоевита Перика Сребрена Брановидна Перика Перика За Коса Од Природен Бран 16 инчна Перика Долга Перика Со Природен

`+Леоса Сива Слоевит Перика Перика Информации : Ова Е Долг Слоевит Перики Направени Од Високо Квалитетни

DEN 3.00
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Арвусрт 180% Густина Мед Русокоса Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 HD Транспарентен 4/27 Нагласи

Ве молиме Подигнете Ја Температурата Малку По Малку За Прво Да ја Тестирате Оставете Ја Витката На Коса�

DEN 1.33
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Релена Воден Бран Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени Бразилска Влажна И Брановидна Девствена Човечка Коса Перики

Ние сме специјално дизајнирани за жени да прават производи за човечка коса од висока класа Ние обрнувам

DEN 2.00
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Терешар Кратки Кадрави Перики За Црни Жени Афро Кадрава Перика Со Шишки Големи Живи Меки Синтетички Перики Отпорни На Топлина

●Моден Дизајн●Афро кадрава перика Со удирања, бранот и кадрици се многу полни Можете да ја направите в�

DEN 319.84
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Јеслестм Воден Бран Чипка Предна Човечка Коса Перики Необработена Бразилска Девствена Човечка Коса За Црни Жени Претходно Откинати

Чипка Предни Перики Човечка Коса : 12а Вода Бран Чипка Затворање Перики 100% Човечка Коса Перики за црни же�

DEN 896.32
Достапност: Достапно за вашата нарачка
ФУРЕЈ Црвена Перика Чипка Предни Перики За Црни Жени Откачени Кадрави Бургундски Перики Перика Отпорна На Топлина Синтетичка

Ве молиме испратете ни епошта во секое време ако имате какви било проблеми Додадете благ шампон во ладн�

DEN 959.84
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Aisaide Откачен Директно V Дел Перики За Црни Жени Јаки Директно V Дел Перика V Форма Надградба U Дел Перика Откачен Права Коса

● V Дел Перика Откачен Директно Предности●Ова Е Долга vдел перика За Црни Жени Надградете Ја перика со д

DEN 319.84
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Лејди Хан Афро Кадрави Перики За Црни Жени Откачена Кадрава Перика Со Шишки Краток Кадрава Боб 14 Инчен Црн Кафеав Природен

МАТЕРИЈАЛ ЗА ПЕРИКА : оваа афро откачена кадрава перика со шишки прифаќа врвни синтетички влакна, висок�

DEN 415.84
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Мегалок 360 Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса 28 Инчи И Омбре 13х4 ХД Чипка Предни Перики Човечка Коса Виолетова Бран

?Материјал за Човечка Коса : 100% необработена бразилска девица човечка коса, исечена од еден донатор, цел�

DEN 891.04
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Десет Стапчиња за Јадење 1б/27 Двобојна БОЈА HD Транспарентна Чипка 13x6 Фронтални Перики Човечка Коса Претходно Откинат Лабав

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајт�

DEN 5391.84
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Blueли Сина Боја Долга Права Коса Синтетичка Чипка Предни Перики За Модни Жени Кралска Сина Коса Нагласува Перика Отпорни На

10% Човечка Коса + 90% Перика Од Влакна Отпорна На Топлина, Висококвалитетна Перика Од Чипка Со Подобро Кап�

DEN 1.00
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Перика За Кучиња Скитници Бунго Рјуносуке Рјуносуке Перика Акутагава Кратка Црно Бела Синтетичка Коса Отпорна На Топлина Косплеј

Предметот лесно се мие и се грижи за користење на малку благ шампон во ладна вода.не ја оштетува косата, �

DEN 3.00
Достапност: Достапно за вашата нарачка
ARUKIHAIR HD Транспарентен Чипка Пред Перики 13x6 Бразилецот Реми Откачен Кадрава Перики 180% Густина Претходно Откинати Со

ХД Транспарентна Чипка, проѕирен швајцарски материјал од тантела кој е помек и лесен и изгледа поневидл

DEN 3.33
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Мотоза Перики Подароци За Жени Европски И Дами Перика Долга Кадрава Коса Перика Голем Бран Синтетичка Перика Природна Долга

Предностите на косата : мазна, мека и издржлива Лесен за разбирање, ткаење и извртување, удобен за носење

DEN 775.84
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Деби Асиметричен Боб Омбре Кафеава Чипка Дел Перика Со Уво До Уво Чипка Предна Кратка Боб Левата Страна Разделба Чипка Перики

Исушете го воздухот на ниска температура, избегнувајте сушење на сонце Не ја четкајте периката кога е в�

DEN 3.33
Достапност: Достапно за вашата нарачка
КИТАКОТА Кратки Перики За Црни Жени Виножито Перика Виножито Перики За Жени Перики За Бели Жени Дозвола Обоени Перики Перики

Обоена Перика, Висококвалитетна Коса Од Хемиски Синтетички Влакна, Цврста И Издржлива, Не Паѓа...

DEN 319.84
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Рекомтичен Откачен Директно У Дел Перика Човечка Коса Перики За Црни Жени Без Лепак Ниту Една Чипка Предна Перика Среден Дел

Да тоа може да биде cwave и редизајниран Ние љубезно сугерираме 150€, евеб човечката коса ќе биде изгорена а

DEN 1198.40
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Мисиван Чипка Предни Перики Долга Права Коса Природна Кафеава Лепак Кафеава Русокоса Синтетичка Чипка Предни Перики За Модни

Синтетички Влакна Отпорни На Топлина Влакна Перики Чипка Предни Перики 180% Густина Половина Рака Врзани

DEN 1.00
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Пронајден е 739 Од стоката