Перница за спортски камп Тетон; Одлично за патување, кампување и ранци; Перење,

Перница за спортски камп Тетон; Одлично за патување, кампување и ранци; Перење,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Школка : 100% четкана фланела со отворање во стил на плик. Увезени. Мала перница што е голема на удобност : Екстра мека перница за патувања е совршена поддршка кога е време да се опуштите; Право за кампување, ранец и тропање на патот. Перење : Дизајниран да биде земен насекаде; Оваа патна перница и перница може да се мијат заедно или одделно. Не е потребно надувување : перница се крева самостојно; Без разлика дали спиете под theвездите, возите крос-кантри или со авион, ќе одморите лесно. Совпаѓање на опрема за кампување : Секоја перница одговара на поставата на една или повеќе торби за спиење на тетон и пакува затегнати. Ветување за спортски тетон : Дојдете до нашиот неверојатен тим за поддршка на производи ако имате какви било прашања или проблеми; Можете да сметате на нас за да ве грижат и да се вратат на отворено со тетонските спортови. Школка : 100% четкана фланела со отворање во стил на плик. Увезени. Мала перница што е голема на удобност : Екстра мека перница за патувања е совршена поддршка кога е време да се опуштите; Право за кампување, ранец и тропање на патот. Перење : Дизајниран да биде земен насекаде; Оваа патна перница и перница може да се мијат заедно или одделно. Не е потребно надувување : перница се крева самостојно; Без разлика дали спиете под theвездите, возите крос-кантри или со авион, ќе одморите лесно. Совпаѓање на опрема за кампување : Секоја перница одговара на поставата на една или повеќе торби за спиење на тетон и пакува затегнати. Ветување за спортски тетон : Дојдете до нашиот неверојатен тим за поддршка на производи ако имате какви било прашања или проблеми; Можете да сметате на нас за да ве грижат и да се вратат на отворено со тетонските спортови. Кампот перница од Teton Sports го има истото иновативно полнење со влакна што доаѓа во нашите топли, удобни вреќи за спиење. Оваа мека перница може да се пее и се спакува цврсто за да можете да патувате насекаде. Право за кампување, ранец и тропање на патот. Но, немојте да го земате зборот за тоа. Проверете ги прегледите! Оваа камп перница им помага на стотици патници да останат удобни насекаде каде што одат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата