Персонализирани Сите Букви Сјајот Злато Писмо Торта Блузи Почетна V За Роденден Партија Украси Цветни Невестински Туш Подарок За Мажи Жени Иницијални А Б Ц Д Е Ф Г Х

Персонализирани Сите Букви Сјајот Злато Писмо Торта Блузи Почетна V За Роденден Партија Украси Цветни Невестински Туш Подарок

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Quologram/Почетна/Писмо Торта Топпер} Направете ја вашата роденденска торта сјајна И издвоите, роденден, свадба, ангажман,невестински туш, годишнина, дипломирање, пензионирање торта декорација партија материјали фаворизира. Quater elterable Material quater Maded Во САД, висококвалитетен издржлив акрилик за повеќекратна употреба/дрво/хартија/сјај/сјај дрво. Одобрување 6 инчи/ширина од 15 см, идеална големина за колачи со најголема големина. Quest quake Topper_ Избор на дизајн/текст/боја/материјал/големина, ве молиме испратете ни порака, Прилагодете ја буквата A B C D E G H I J L M N N R S S T U S V X Y Z. X. X. ® Топла Забелешка●осигурајте се да ја откинете заштитната фолија пред употреба, ќе биде многу посјајна. Quologram/Почетна/Писмо Торта Топпер} Направете ја вашата роденденска торта сјајна И издвоите, роденден, свадба, ангажман,невестински туш, годишнина, дипломирање, пензионирање торта декорација партија материјали фаворизира. Quater elterable Material quater Maded Во САД, висококвалитетен издржлив акрилик за повеќекратна употреба/дрво/хартија/сјај/сјај дрво. Одобрување 6 инчи/ширина од 15 см, идеална големина за колачи со најголема големина. Quest quake Topper_ Избор на дизајн/текст/боја/материјал/големина, ве молиме испратете ни порака, Прилагодете ја буквата A B C D E G H I J L M N N R S S T U S V X Y Z. X. X. ® Топла Забелешка●осигурајте се да ја откинете заштитната фолија пред употреба, ќе биде многу посјајна. +Рустикална Венчавка/Роденденска Торта Топперс + Персонализирани Торти Топперс/Изберете Материјал И Боја + Акрилик : огледало злато/огледало сребро/огледало роза/сребро/злато/сина/црвена/зелена/виолетова/розова/жолта/кафеава/сива/златна/сјај : Сјај сребро/сјај црвена/сјајна црна/сјајна црна/сјај Злато/Сјај Сина/Сјајна Роза/Сјај Портокалова/Сјајна Виолетова/Сјајна Зелена/Сјајна чајка + сјајно дрво : сјај сребро/сјај црвено/сјај црно/сјај злато/сјај сино/Сјај Портокалова/сјајна виолетова/сјајна зелена/сјајна розова/сјајна чајка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата