ПЕТИ Божиќна Рамка За Слики Орнаменти 2022 Семејна Фото Рамка Орнаменти За Новогодишна Елка Хо Хо Хо Среќен Божиќ Среќна Нова Година Божиќни Украси Подароци За Прија

ПЕТИ Божиќна Рамка За Слики Орнаменти 2022 Семејна Фото Рамка Орнаменти За Новогодишна Елка Хо Хо Хо Среќен Божиќ Среќна Нова

Достапно за вашата нарачка
DEN 95.84
Залиха:

Qurfore foto Frame Божиќни Орнаменти Q : 2022 Среќен Божиќ И Среќна Нова Година божиќ фото рамка украс е направен од транспарентен акрилик, мазна површина и водоотпорен. Qulesize que : 2022 божиќниот украс на Рамката за слики е 3,5 "x 2,5", погоден за околу 2,75 фотографии" x 1,75 " и мала тежина околу 80g, совршен за украси За Новогодишни елки. Quldword Display : предната страна на украсот е празна за прикажување на персонализирани слики од семејни пријатели, а задната страна е отпечатена со "Хо Хо Хо Среќен Божиќ И Среќна Нова година" и разни божиќни елементи. Qulame ornament за Новогодишна Елка : Доаѓа со црвена лента за закачување на Овој украс на Новогодишна елка, камин, дневна соба, прозорец или двор за украси за забави за божиќни забави. Qulesofts подароци За Најблиските : црвена кутија за подароци пакет За оваа слика рамка украс, подготвен за давање на семејства, мајка, татко, сестра, брат, баба, дедо, пријатели, жени, мажи На Божиќ како подарок. ПЕТИ Божиќна Рамка За Слики Орнаменти 2022 Семејна Фото Рамка Божиќни Орнаменти За Новогодишна Елка Среќен Божиќ Среќна Нова Година Божиќни Украси Украси Спомен Подароци За Семејни Пријатели Жени Девојки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата