PHF Ќебе За Ладење Кралска Големина, Летните Ќебиња Апсорбираат Топлина За Да Ги Одржуваат Возрасните, Децата Ладни Во Топлите Ноќи, Лесното Ќебе За Каучот За Софа Во

PHF Ќебе За Ладење Кралска Големина, Летните Ќебиња Апсорбираат Топлина За Да Ги Одржуваат Возрасните, Децата Ладни Во Топлите

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Можете да го користите ова кул ќебе за фрлање насекаде. Совршен за каучот, софата, креветот, автомобилот, возот, авионот, канцеларијата, патувањето, киното, паркот, плажата и така натаму.No пилинг, без смалување, без избледување, тестовите за породување покажуваат дека ќебето за ладење ја одржува својата форма и останува сосема ново по честите циклуси на перење. Кралската големина (108 "х 90") е за семејни и кралски кревети. Не пеглајте. Лесно За Нега : машинско перење одделно во ладна вода на нежен циклус. Кралицата големина (90 "x90") е совршен за целосна и кралицата големина кревет. Големина на фрлање (50 "х 60") е во право за да одговара на софа, кревет за бебиња, миленичиња и каучи за кампување. Ладната страна е изработена од влакна за ладење, совршени за топло лето. Задната страна е изработена од четкан полиестер од микрофибер, удобен за цела сезона.Совршен избор за лето за да го одржувате вашето тело ладно цела ноќ, ќе заспиете побрзо и ќе заспиете подолго со ќебиња за ладење за жешките прагови. Реверзибилна Употреба : реверзибилното ќебе има дизајн на двојни страни.No пилинг, без смалување, без избледување, тестовите за породување покажуваат дека ќебето за ладење ја одржува својата форма и останува сосема ново по честите циклуси на перење. PHF кул ќебе е ладење, дише, пријателски за кожата и лесен, совршен за вас и вашата семејна употреба. Падне сува ниска. Ладната страна е изработена од влакна за ладење, совршени за топло лето. Тој е толку лесен пренослив што лесно можете да го однесете каде сакате. Кралската големина (108 "х 90") е за семејни и кралски кревети. Не суши clean.Ладење и Удобност : PHF ќебето за ладење може брилијантно да ја апсорбира и растера непотребната телесна топлина и прави да се чувствувате ладно и свежо без потење, што е паметна постелнина неопходна за летна употреба.Совршен избор за лето за да го одржувате вашето тело ладно цела ноќ, ќе заспиете побрзо и ќе заспиете подолго со ќебиња за ладење за жешките прагови. Не пеглајте. Лесно За Нега : машинско перење одделно во ладна вода на нежен циклус. Падне сува ниска. Не суши clean. Задната страна е изработена од четкан полиестер од микрофибер, удобен за цела сезона. (Ставете го ќебето во мрежна торба за перење, за да спречите заплеткување и оштетување) Не избелувајте. Разновидни Сценарија За Употреба : ова ќебе за ладење со мути-употреба брзо ќе стане вашето омилено купување во лето. Избор на димензија : Ова ладно ќебе е дизајнирано за целогодишна употреба во 4 големини. Користете благ детергент. Разновидни Сценарија За Употреба : ова ќебе за ладење со мути-употреба брзо ќе стане вашето омилено купување во лето. Тој е толку лесен пренослив што лесно можете да го однесете каде сакате. Кралицата големина (90 "x90") е совршен за целосна и кралицата големина кревет. Можете да го користите ова кул ќебе за фрлање насекаде. Големина на фрлање (50 "х 60") е во право за да одговара на софа, кревет за бебиња, миленичиња и каучи за кампување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата