PHNT KCD3 Rocker Switch Onf-Off 2 Позиција 3 Пин Електрична опрема со прекинувач за светло напојување 16A 250VAC/20A 125VAC 35mm*31mm*14mm

PHNT KCD3 Rocker Switch Onf-Off 2 Позиција 3 Пин Електрична опрема со прекинувач за светло напојување 16A 250VAC/20A 125VAC

Достапно за вашата нарачка
DEN 211.04
Залиха:

Позиција : KCD3 On-Off 2 позиција. Тип на акција : Заглавување. Напон/струја : AC 250 V/15 A 125 V/20 A. Боја : Зелена црвена сина жолта црна боја. Големина на монтирање : 27 mm x 10mm/1.09 "x 0,4" (L*W). Позиција : KCD3 On-Off 2 позиција. Тип на акција : Заглавување. Напон/струја : AC 250 V/15 A 125 V/20 A. Боја : Зелена црвена сина жолта црна боја. Големина на монтирање : 27 mm x 10mm/1.09 "x 0,4" (L*W). Спецификации : Полјаци : SPSTPosition : KCD3 On-Off 2 Позиција ФАКЦИЈА : LATCHing Voltage/струја : AC 250 V/15 A 125 V/20 Acolor : Зелена црвена сина жолта црна големина : 27 mm x 10mm/1.09 "x 0,4" (L*w) целокупна големина : 31mm x 14mm x 35mm/1.2 "x 0,6" x 1,4 "(L*W*H) Извор на светлина : Led Package Содржина : 1 парчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата