Пијано клучеви музичка позадина Персонализирана Божиќна порибување дома Божиќно дрво камин виси украси

Пијано клучеви музичка позадина Персонализирана Божиќна порибување дома Божиќно дрво камин виси украси

Достапно за вашата нарачка
DEN 993.60
Залиха:

Овие прекрасни божиќни чорапи се изработени од висококвалитетна полиестерска ткаенина со бела кратка кадифен, е Дедо Мраз што чувствува украси за Божиќен празник. Должина : 16,5 инчи, отворање : 8.2inches. Порибувањето е добра големина, висок капацитет, многу соби за подароци и бонбони. Персонализиран дизајн : чорапот за Божиќен празник е оригинален црвен, врвниот оброк на чорапот е бел, сега, имавме избрана шема за дизајн, отпечатена на берзата, тоа е персонализирана Божиќни чорапи. Божиќното порибување е идеално за Божиќни украси, можете да ги обесувате на новогодишни елки, камини, прозорци или каде и да сакате, може да им се дадат и како подароци за деца и исполнети со бонбони. Печатеното порибување за Божиќ може да се пее и може да се користи, сугерира измиено со ладна вода. Божиќно порибување Божиќни камиони што висат чорапи украси за одмор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата